Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 3.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, do... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 19.11.2020. Uzávěrka objednávek 16.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. duchovní učitelé
  5. Minařík Květoslav: Praxe přímé stezky 2

Minařík Květoslav: Praxe přímé stezky 2

v druhém výboru z dopisů se seznámíme s tím, co považoval Květ. Minařík za své poslání i s jeho rozčarováním z některých žáků ( 357 str. V5) (vydání Canopus 2007)

Druhý svazek výboru z korespondence Květoslava Minaříka se zabývá dvěmatématy:Co píše o svém vlastním duchovním vývoji, o metodách a postupech, a jakc... celý popis
Dostupnost
nová - máme 6 ks
Doporučená cena:
330,00 Kč
307,00 Kč
279,09 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:CA033
EAN kód:9788085202359
Nakladatel:Canopus
Autor:Mi
Aura:3:3:3
Barva:čv
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Druhý svazek výboru z korespondence Květoslava Minaříka se zabývá dvěmatématy:
  1. Co píše o svém vlastním duchovním vývoji, o metodách a postupech, a jakcharakterizuje svou nauku. Zkráceně O sobě a své nauce.
  2. Jak sám jako duchovní učitel postupoval a jak má postupovat i každý jinýodpovědný duchovní učitel. Výběr individuálních pokynů těm, koho nazýval"hledající". Zkráceně Duchovní učitel.
V tomto svazku jsou uvedena i jména adresátů (od Otto Jeřábka přes JanuMajrichovou po Ladislava Sekeráka), jelikož podle uspořadatelů uplynulo od jejichnapsání již tolik let, že ani pro poslední ještě žijící adresáty už nemohou být jejichtehdejší problémy akutní.

Pro větší přehlednost je korespondence rozdělena do kapitol zhruba po desetiletích. Každé desetiletí od r. 1939, ze kdy pocházejí první dochované dopisy, popolovinu r. 1974, kdy byly napsány poslední, mělo své charakteristické problémyodpovídající historické situaci ve světě.

Vybrané části všech dopisů jsou zveřejněny v původním znění bez jakýchkolivúprav, jen pravopis je přizpůsoben současné normě. Všechny výrazy i slovní avětné vazby zůstaly nezměněny v té podobě, jak je Květoslav Minařík sám napsal.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz