1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. psychologie
  5. Mindell Amy: Metadovednosti - Spirituální umění terapie

Mindell Amy: Metadovednosti - Spirituální umění terapie

Cesta šamana a vědce jsou si velmi blízké. Terapeut možná začne práci vědecky, ale pak nebude moci než sledovat zákruty Tao. ( 134 str. B5) (vydání Anag 2009)

Proč je některá terapie účinná a jiná přináší zklamání? Amy Mindell soudí, žeto souvisí s křehkou atmosférou, kterou vytvářejí terapeutovy nevědomé po... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
99,00 Kč
92,00 Kč
83,64 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AN075-M1hnB5-238
EAN kód:9788072635238
Nakladatel:Anag
Autor:Mi
Aura:3:3:3
Barva:hn
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Proč je některá terapie účinná a jiná přináší zklamání? Amy Mindell soudí, žeto souvisí s křehkou atmosférou, kterou vytvářejí terapeutovy nevědomé pocity apostoje. Když terapeut získá jistý vhled do svých nejhlubších přesvědčení ohledněpřírody, lidského rozvoje a jeho spirituálních souvislostí (tedy to, co nazývámemetadovednostmi), může být úspěšnější jako léčitel a duchovní učitel.

Amy Mindell zkoumala práci Arnolda Mindella s jednotlivci, páry i skupinamimnoho let a rozpoznala v ní řadu pocitových postojů, pro něž nachází analogiev tradicích Dálného Východu, v učení Dona Juana i v moderní fyzice. Dotýkáse i otázky, jak se lze metadovednostem učit: Je to vůbec možné? A jak to provést? (Autorka předpokládá, že terapeut, stejně jako klient, vlastně nastupujecestu spirituálního rozvoje.) Ukazuje také, jak toto pojetí může zásadním způsobem ovlivnit široké pole psychoterapie. Kniha obsahuje řadu doslovných přepisůterapeutických rozhovorů, podrobná teoretická objasnění daného terapeutickéhokontextu i analogie z oblasti poezie.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz