1. Úvod
  2. Doplňkový sortiment
  3. Mohr Barbel: Vesmírné karty - Karty pro objednávky z vesmíru

Mohr Barbel: Vesmírné karty - Karty pro objednávky z vesmíru

(vydání Anag 2007)

Vesmírný objednávkový servis. Co si pod tím máme představit? Je to skutečnost, že pokud se na něco vědomě zaměříme a učiníme tak u univerza "objednávk... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
199,00 Kč
185,00 Kč
152,89 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AN043---mo---555
EAN kód:9788072633555
Nakladatel:Anag
Autor:Mo
Aura:3:3:3
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Vesmírný objednávkový servis. Co si pod tím máme představit? Je to skutečnost, že pokud se na něco vědomě zaměříme a učiníme tak u univerza "objednávku", zákonitě nám bude objednávka splněna, nebudeme-li tomu sami bránit.Stačí být dostatečně vnímavý a dodávku „objednávky rozpoznat, protože býváčasto splněna z jiné strany, než jsme očekávali. Pozor také na doslovnost plněníobjednávek, které jsou plněny často až s jistým mírně škodolibým smyslem prohumor. Objednal sis, aby se něco dělo, protože život málo „proudí ? Do týdne těvykradou. To je alespoň příklad z vlastní praxe. Od té doby jsem již opatrnější.

Co však s kartami? Ty vhodně doplňují teorii popsanou v knihách "Objednáváme si z vesmíru" a dalších autorky Bärbel Mohrové. Karty obsahují nejzávažnějšívýroky vybrané z knih. Pokud učiníte objednávku, můžete vytáhnout kartu, a tavám poradí, co dalšího můžete pro úspěšné splnění objednávky udělat. Tak třeba:
"Vesmír neposuzuje, slyší každou objednávku a vždy je srozuměný s dodávkou.Jenom my jsme někdy příliš hloupí a dodávku nepřijmeme. Buď proto pozorný:Každý člověk, i ten, který je ti nesympatický, může být poslem, stejně tak každéslovo, každý pokyn." Nebo: "Vesmír od tebe neočekává, abys byl dokonalý nebolepší než-li kdokoliv jiný. Očekává ale, že ze sebe vydáš to nejlepší. Když takčiníš, ať je to v některých obdobích jakkoliv málo, bude ti neustále odpovídat tímnejlepším, co pro tebe má."
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz