Únorová sleva 50 % na antikvariát je aktivní!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
31.01.2023
Ukázka textů k zamyšlení, které zájemcům rozesíláme e-mailem
Níže najdete po jednom ze zamyšlení, která budeme zájemcům rozesílat počínaje čtvrtkem 9. 2. 2023 - každý den po dobu 21 dnů. Vybrat si můžete ze 4 kn... číst celé
28.01.2023
Náš starý (hnědý) obchod sloužil 22 let - nyní jsme jej již museli vypnout
Po dvou letech souběžného provozu přišel čas náš starý (hnědý) obchod vypnout. Stalo se tak nakonec především z technických důvodů, protože vzhledem k... číst celé
19.01.2023
Vykuřovadla od Rymerů - kvalita, na kterou se můžete spolehnout
V dnešním článečku bychom se rádi zmínili o našem oblíbeném dodavateli, firmě Rymer, kterou již dlouhá léta vedou manželé Michael a Eva Rymerovi. Setk... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 23. 2. 2023. Uzávěrka objednávek 20. 2. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Morris Michael: Co nesmíte vědět ! 2

Morris Michael: Co nesmíte vědět ! 2

teror, revoluce, války - kdo a co za tím stojí; jaké jsou plány tajné světovlády?; malá skupina vůdců je zodpovědná za konflikty od Iráku po Ukrajinu ( 475 str. B5) (vydání Anch books 2016)

Jaké jsou plány tajné světovlády?V bestselleru Co nesmíte vědět! Michael Morris srozumitelně vysvětlil, jak malá skupinka bankéřů sahá prostřednictvím... celý popis
Dostupnost
nová - máme 2 ks
Doporučená cena:
490 Kč
456 Kč
415 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:AB058-H7moB5-080
EAN kód:9783945803080
Nakladatel:Anch books
Autor:Mo
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Jaké jsou plány tajné světovlády?

V bestselleru Co nesmíte vědět! Michael Morris srozumitelně vysvětlil, jak malá skupinka bankéřů sahá prostřednictvím hospodářských a měnových válek po totálním ovládnutí světa. V této knize se zaměřil na politické a vojenské aspekty nového světového řádu.

USA dominovaly světu více než sto let, jejich hvězda však již zapadá. Mocipáni v pozadí se tomu však zarytě brání a na mnoha místech Země inscenují konflikty. Odkud ale pochází jejich destruktivní vliv na EU?

Malá skupina vůdců je zodpovědná nejen za války v Afgánistánu, v Iráku a v Sýrii, nýbrž také za konflikt na Ukrajině i za takzvané Arabské jaro. Afrika se stejně jako Blízký a Střední východ propadá do řízeného a stále většího chaosu, jenž nyní "přeskakuje" také na Evropu. A teroristické útoky v Evropě byly pouhým začátkem! V Evropě i v USA jsou již vyzbrojovány policejní četnické a vojenské jednotky, aby byly připraveny brutálně potlačit dlouho připravované občanské války.

V knize se dozvíte, jak je tomu ve skutečnosti s NATO, s celosvětovým terorismem, s konfliktem na Ukrajině i s válkou proti Rusku. Kdo doopravdy stojí za "antiputinovskou" propagandou Západu, která by už brzy mohla mít pro nás všechny destruktivní následky? Jakou roli v tom hraje Saúdská Arábie a proč jsou evropští špičkoví politici v této kře jen bezzubými loutkami? Dočtete se skutečnosti o smlouvách TTIP a CETA i o dohodách, jež hrozí kulturně a ekonomicky zničit Evropu, a pochopíte, jak závažné důsledky by mohly přinést každému z nás.

Po této hutné mase výbušných a zdrcujících informací by mohl leckterý čtenář začít propadat beznaději. Michael Morris však píše o těchto složitých faktech a komplexních souvislostech jednoduše a ukazuje cestu, jak se osvobodit ze spárů tajné světovlády a znovu učinit Evropu i svět místem míru a empatie.Vždy, když se v dějinách povolily otěže politice, zavedla lidstvo do války. V roce 2015 hlídkovali vojáci v evropských ulicích a ve vzduchu visela válka mezi Západem a Ruskem. Je vždy jednodušší vytvořit obraz nepřítele než sám převzít odpovědnost. Kromě toho každá válka (alespoň nakrátko) podpoří hospodářství a mobilizuje u obyvatelstva netušené síly. Cílené dezinformace západních médií a politiků a pravém pozadí krize na Ukrajině v roce 2014 byly jasným příkladem zoufalství "elit".

Psychopati milují válku, poněvadž znamená dobré obchody. Největšího zisku dosahují, teče-li v ulicích krev. Lidské utrpení neberou vůbec na vědomí. Válka má pro ně ještě další pozitivní důsledky: Redukuje počet obyvatel ve světě a s nimi i nebezpečné emise CO2. Jistě, mohou posloužit také nucené sterilizace a nucená očkování v Africe. V Evropě a USA je redukce prováděna prostřednictvím změkčovačů v plastech a geneticky upravených potravin, ale z pohledu tajné světovlády zasluhují největší pozornost Afričané, Asiati a Rusové.

Proto uspořádali nejbohatší tohoto světa pod vedením rodin Rothschildů a Rockefellerů v květnu 2014 schůzku v Londýně, aby se porodili, jak zareagují na to, že je současný hospodářský systém u konce a že se mnohé národy pod vedením Číny a Ruska odvažují velkým západním rodinám foukat do talíře. Toto setkání se konalo jako sympozium pod názvem Inkluzivní kapitalismus. Tím se také etabloval nový, zcela absurdní pojem, který je zároveň "transparentní" i "trvale udržitelný". Setkání se zúčastnili princ Charles, Bill Clinton, Christine Lagarde a mnoho dalších "filantropů", a tedy "lidumilů" - jak se Rothschildové a jejich nohsledi sami označují...

(str. 97)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz