Srpnová sleva 50 % na antikvární knihy je aktivní.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
10.08.2022
Homeopatické knihy nejen z nakladatelství Elfa
Homeopatie je skvělá léčebná metoda, která používá vše, co nám poskytuje příroda kolem nás. Bere člověka jako jeden celek a pomáhá mu tak na všech úro... číst celé
01.08.2022
Nové dodávky knih k 1. 8. 2022
Nové dodávky k 1. 8. 2022: doplnili jsme zásoby knihy Jaromíra Meda "Tajemství zázraků nevědomí" o archetypech ve snech; k dispozici je i starší kn... číst celé
12.07.2022
Slosování o "Třináctou komnatu" podruhé
Jak jsme slíbili, proběhlo ještě druhé slosování o hru "Třináctá komnata". Výhra tentokrát putuje na Slovensko, do Bratislavy. A zde jsou pro zajímav... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 25. 8. 2022. Uzávěrka objednávek 22. 8. 2022 v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Naimy Mikhail: Kniha Mirdad

Naimy Mikhail: Kniha Mirdad

Nehledejte chrámy pro modlení. Ten, kdo není schopen nalézt chrám ve svém srdci, ten nenalezne své srdce v žádném chrámu. ( 232 str. B5) (vydání Eugenika 2008)

Kniha poutavá i moudrá. Kniha, o které jsem ochoten uvěřit, že byla Oshovanejoblíbenější. Kniha, o které je pravda, že má poezii podobnou Džibránově, ... celý popis
Dostupnost
nová - máme 3 ks
Doporučená cena:
278,00 Kč
259,00 Kč
235,45 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:E1089-E2črB5-287
EAN kód:9788081000287
Nakladatel:Eugenika
Autor:Na
Barva:čr
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Kniha poutavá i moudrá. Kniha, o které jsem ochoten uvěřit, že byla Oshovanejoblíbenější. Kniha, o které je pravda, že má poezii podobnou Džibránově, ježbyl autorovým přítelem a současníkem. Kniha mudrce Mirdada, který poodhalujeroušku smrtelného a nesmrtelného.Nalaďme se ukázkou z jedné kapitoly:

Člověk je Bůh v povijanu. Čas je povijan. Prostor je povijan. Tělo je povijan astejně tak všechny smysly a podněty vnímané smysly. Matka ví velmi dobře,že povijan není dítě. Dítě to však neví.
Člověk si však příliš silně uvědomuje, že je takto zavinut, že se jeho povijanmění každý den i podle jeho věku. Jeho vědomí je proto uvězněno v povijanu.Slovo, které jeho vědomí vyjadřuje, není čisté ani ucelené ve svém významu,jeho porozumění je zamlžené a jeho život se nenachází v rovnováze. Je totrojnásobné pomatení.
A tak člověk prosí o pomoc. Jeho křik plní vesmír již po celé věky. Vzduch jeplný jeho nářku. Moře je slané jeho slzami. Země je pokryta jeho náhrobky.Nebesa jsou ohlušena jeho modlitbami. Pramenem všech jeho potíží je to, žedosud nezná význam svého Já. Já pro něj znamená další povijan, zatímco byměl vidět, že je do povijanu zabaleno.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz