Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 3.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, do... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 19.11.2020. Uzávěrka objednávek 16.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. buddhismus, zen
  5. Nairn Rob: Žití, snění, umírání

Nairn Rob: Žití, snění, umírání

transformace moudrosti "Tibetské knihy mrtvých" do slovníku a reality dnešních dnů - stavy během umírání, vědomé snění, ... ( 349 str. V5) (vydání DharmaGaia 2007)

Jihoafrický psycholog a učitel meditace Rob Nairn studuje tibetský buddhismus čtyřicet let. Ve své nejnovější knize nabízí moderní psychologický pohle... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
388,00 Kč
361,00 Kč
328,18 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DH042
EAN kód:9788086685571
Nakladatel:DharmaGaia
Autor:Na
Aura:5:5:5
Barva:ze
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Jihoafrický psycholog a učitel meditace Rob Nairn studuje tibetský buddhismus čtyřicet let. Ve své nejnovější knize nabízí moderní psychologický pohled naproblematiku vědomého snění a dobrého umírání i různých stavů smrti.

V první části knihy se autor pokusil srozumitelně představit témata Tibetskéknihy mrtvých tak, abychom blíže poznali mechanismy lidské psychiky, které ovládají náš život a určují, jak jej prožíváme, jaké máme sny i jak budeme prožívatsvé umírání a posmrtné stavy. Jakmile pochopíme, že život a smrt spolu souvisejístejně jako bdění a spánek, do značné míry překonáme strach ze smrti.

Ve druhé části se zabývá nevítanými stavy mysli, zvláště vnitřními konflikty,úzkostí, depresemi a strachem, a vysvětluje, jak se lze se svou myslí sblížit, spřátelit, naučit se k ní chovat laskavě a jemně, a pocity životního neštěstí i strachuze smrti změnit.

Ve třetí části najdeme praktické rady, jak pomoci umírajícím a zemřelým, večtvrté pak několik snadných cvičení pro dnešní lidi na Západě, aby snáze porozuměli těmto starobylým naukám a mohli je plně využít ve vlastním životě.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz