Novinky
29.01.2021
Únorová sleva 50 % na antikvariát je aktivní
Seznamy antikvárních knih najdete buď v sekci antikvariát v internetovém obchodu nebo seznam všech knih na jedné stránce (setříděný podle příjmení aut... číst celé
04.01.2021
Přítomni jsme v běžné provozní době
Od 4.1.2021 možný výdej předem uskutečněných objednávek a balíků GLS. Přítomni jsme v běžné provozní době. Vybírání knih přímo v knihkupectví bohužel... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 4.3.2021. Uzávěrka objednávek 1.3.21 v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. léčitelství
  5. Nepo Mark: Kniha probuzení

Nepo Mark: Kniha probuzení

Mark měl rakovinu a to ho probudilo. Jeho nemoc dala zrod udivující schopnosti pozorování a poznání. Před námi leží jeho deník... ( 365 str. B5) (vydání Anag 2013)

Zdá se, že k procítění plného života vedou dvě cesty a oba dva tyto způsoby vyrůstají z pravdivosti našich vztahů. Jedna vychází z naší lásky k životu... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
299,00 Kč
278,00 Kč
252,73 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AN149
EAN kód:9788072638178
Nakladatel:Anag
Autor:Ne
Aura:3:3:3
Barva:ze
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Zdá se, že k procítění plného života vedou dvě cesty a oba dva tyto způsoby vyrůstají z pravdivosti našich vztahů. Jedna vychází z naší lásky k životu a druhá ze vzájemné lásky mezi lidmi.

Když jsme osamělí, objevíme často zázraky životy. Musíme být jen trpěliví, nebát se být sami a vyčkat, dokud se neobjeví světlo života. To je odměna za meditaci. Jako bychom šli stezkou našeho osamění dostatečně hluboko lesem, abychom došli na neposkvrněnou mýtinu.

Ale na tuto mýtinu můžeme dojít i tak, že budeme trpěliví a nebudeme se bát odevzdat se s partnerem jeden druhému. To je odměna za lásku.

Nejčastější překážkou prožívání plného života, na kterou jsem nejednou narazil, je váhání, které nám brání v tom, být se životem zcela sami anebo zcela sami s partnerem.

Dostat kohokoliv jen na půl cesty, to je skutečný začátek samoty.

Seďte klidně a uvědomte si svůj bod osamění, který v sobě nosíte.
Dýchejte zvolna a vnímejte, jak se můžete k tomuto bodu osamění lépe dostat - zda jít více do sebe, nebo se více odhalit světu.
Dýchejte zhluboka a snažte se tímto směrem pohnout své srdce.

(str. 37)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz