Červnové odpočítávání - výprodej knih za symbolické ceny od 30 Kč do 1 Kč - nabídka cca 800 knih!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
01.06.2023
Od 1. 6. 2023 jsme též Balíkovnou
S účinností od 1. 6. 2023 se naše prodejna stala Balíkovnou Partner, kde můžete v případě zájmu podávat i vyzvedávat zásilky. Balíčky k podání musí bý... číst celé
30.05.2023
Červnové odpočítávání 2023 - největší výběr je zpočátku
V pořadí druhé červnové odpočítávání začíná a my pro Vás máme připraveno opět cca 800 knih na letní čtení. Obzvlášť z počátku je výběr velmi velký a z... číst celé
25.05.2023
Z reakcí čtenářů na "Sedmidenní výzvy" - nepřipojíte se také?
Velmi nás těší pozitivní reakce na Sedmidenní výzvy, které spočívají v zamýšlení se nad rozesílanými úryvky z vybraných knih (každý den zasíláme jeden... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 8. 6. 2023. Uzávěrka objednávek 5. 6. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Nováčková Enni Zdeňka: Propojení mezi světy - Duše zemřelých

Nováčková Enni Zdeňka: Propojení mezi světy - Duše zemřelých

Pracuji jako empatické médium, pro lidské pochopení je nejlepší výraz překladatel. Překládám vzkazy z druhé strany. Zde nejdete výběr příběhů z praxe. ( 250 str. B5) (vydání Powerprint 2019)

Pochopení Vždycky, když už si myslím, že jsem viděla všechno a že už to nemůže být jinak, ukážou mi průvodci, že to tak není. Proto už neříkám, co nec... celý popis
Dostupnost
nová - máme 2 ks
Doporučená cena:
345 Kč
321 Kč
292 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:PP066-E7moB5-492
EAN kód:9788075681492
Nakladatel:Powerprint
Autor:No
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace

Pochopení

Vždycky, když už si myslím, že jsem viděla všechno a že už to nemůže být jinak, ukážou mi průvodci, že to tak není.

Proto už neříkám, co nechci, protože pak mě průvodci stejně naučí, že to chci. Rozvíjí můj obzor a ukazují, jak klame naše mysl.

Kdysi jsem nechodila na hřbitovy. Jako malá jsem mívala děsivé sny, než jsem později pochopila proč. Byly to zážitky z mých minulých životů. Bála jsem se potkat někde duši zemřelého, asi bych umřela vedle ní.

Průvodci světla mě vedli pomalu a trpělivě tak, aby to pro mě bylo vždy bezpečné, a abych uměla oddělit vzkaz z druhé strany od své myšlenky.

Musela jsem se srovnat a oprostit od emocí, protože někteří lidé se přijdou jen ujistit o své dokonalosti nebo o své pravdě a já jim občas musím říci, že to tak není. Někdo přijde hledat viníka, protože sám je vinen. Někdo chce odpuštění, ale místo toho, aby požádal, tak útočí.

Teď je práce média moje specializace. Mám ráda tan pokoj a klid, když z duše zemřelého vyzařuje. Tu urovnanost a absolutní upřímnost. Duše zemřelého se nikdy nepřetvařuje, říká věci tak, jak jsou. Někdy se u mě hodně pláče.

Ze začátku setkávání s dušemi zemřelých pro mě bylo nejtěžší překládat děj tak, jak je a oprostit se od emocí.

Jsem člověk, i já mám srdce, cit a někdy i rozum.


Příběh Nemůžu jít na hřbitov

Přišla za mnou na sezení Martina s tím, že nemůže jít na hřbitov. "Ne, že bych nechtěla, zkouším to pořád, ale marně. Jakmile dojdu ke hřbitovní bráně, něco se ve mně zasekne. Ztuhnou mi nohy a úplně zkamením. Zvedne se mi žaludek a chce se mi omdlít. Mám tam milovanou babičku, za kterou se chci jít podívat. Doma to pak obrečím. Pokouším se to překonat už 15 let, ale nejde to. Nikdo mi zatím nepomohl," dořekla a začala plakat.

"Něco s tím uděláme, slibuji. Jsem přece podle některých lidí čarodějnice," touto větou jsem vykouzlila úsměv na její tváři.

Krátce po napojení na její energii přišly duše dvě. "Myslela jsem si, že babička nepřijde, byla nevěřící," řekla Martina...

(str. 123)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz