Novinky
01.07.2022
V týdnu okolo svátků máme OTEVŘENO
Okolo svátků (tj. v pondělí 4. 7., čtvrtek 7. 7. a pátek 8. 7.) máme otevřeno v plném rozsahu. Zavřeno je pouze na vlastní svátky, tj. v úterý 5. 7. ... číst celé
13.05.2022
Výsledky slosování o hru "Třináctá komnata"
V průběhu dubna jsme vyhlásili možnost zúčastnit se slosování o hru "Třináctá komnata". Slosování proběhlo počátkem května a zúčastnilo se jej 215 záj... číst celé
01.04.2022
Byli jsme nominováni na zlatý Bludný balvan spolku Sisyfos
TENTO ČLÁNEK BYL APRÍL. Ve skutečnosti jsme žádnou cenu nedostali ani jsme nebyli nominováni. Ale vzhledem k jiným nominacím by se tak klidně mohlo st... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 21. 7. 2022. Uzávěrka objednávek 18. 7. 2022 v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Doplňkový sortiment
  3. Novoroční rozhodnutí - CD

Novoroční rozhodnutí - CD

jednou za čas - není nutno právě na Nový rok - bychom měli zrekapitulovat svůj život a rozhodnout se, kam se vydat dále (vydání Cekota 2009)

Evžen Cekota 2009, CD a DVD jsou prodejné buď samostatně anebo v kompletuza zvýhodněnou cenu.Každému vyhovuje jiný typ zkušeností. Kdo má rád spíše di... celý popis
Dostupnost
nová - máme 7 ks
Doporučená cena:
342,00 Kč
318,00 Kč
262,81 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:CD112--------
Nakladatel:Cekota
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Evžen Cekota 2009, CD a DVD jsou prodejné buď samostatně anebo v kompletuza zvýhodněnou cenu.

Každému vyhovuje jiný typ zkušeností. Kdo má rád spíše didaktické a manažerské vedení s logickým vysvětlením co a proč se dělá a srozumitelnými návodyna cvičení, tomu bych doporučil CD a DVD sestavené Evženem Cekotou.

CD si můžete pouštět třeba v autě, dovíte se, jak je naše mysl často lapenáv bludných kruzích, ze který se sama jen těžko dostane. Ještě lépe je však si udělatklid, vzít tužku a papír a navrhovaná cvičení a metody si též zkusit na vlastní kůži.Prozradím např. jedno cvičení z CD "Novoroční rozhodnutí", které jsem sisám zkoušel a je velice zajímavé: nadepíšeme si papír číslicemi 1 až 100 a začnemezapisovat své myšlenky, až jej zaplníme. Poté si dáme oddech a seznam znovupročteme. Po určité době (cca v druhé půli cvičení) se začnou objevovat zasutémyšlenky, na věci, které třeba opakovaně odkládáme a nevěnujeme se jim. Toto jepříležitost, jak se některé cíleně zaměřit.

Na DVD zase najdete návrhy rituálů pro rozličné životní situace - od "rituáluzačátků a konců" přes "rituál ticha" nebo "rituál smyslovosti a smyslnosti" po"rituál volby a rozhodnutí" či "rituál magických zážitků".

Asi je jasné, že k "rozhodnutí" (nikoliv "předsevzetí") může dojít kdykolivjindy než na Nový rok. I když právě novoroční zamyšlení mohou být inspiracík jakési rekapitulaci života a chuti vyjít novým směrem.Obsahuje zajímavé rady a tipy: * Jak definovat své cíle tak, abych opravdu dostal to, co chci. * Jak se pustit do svých životních záměrů a získat pro ně potřebné zdroje. * Hodí se nejen pro novoroční rozhodnutí, ale kdykoliv, když potřebuji mít jasno, co chci. * Jak být vděčný za to, co v životě mám. * Kde vzít vnitřní sílu ve chvíli, když se cítím oslaben. * Jak trénovat stav rozhodnosti.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz