1. Úvod
  2. Doplňkový sortiment
  3. Novoroční rozhodnutí - CD

Novoroční rozhodnutí - CD

jednou za čas - není nutno právě na Nový rok - bychom měli zrekapitulovat svůj život a rozhodnout se, kam se vydat dále (vydání Cekota 2009)

Evžen Cekota 2009, CD a DVD jsou prodejné buď samostatně anebo v kompletuza zvýhodněnou cenu.Každému vyhovuje jiný typ zkušeností. Kdo má rád spíše di... celý popis
Dostupnost
nová - máme 7 ks
Doporučená cena:
342,00 Kč
318,00 Kč
262,81 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:CD112
Nakladatel:Cekota
Aura:5:5:5
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Evžen Cekota 2009, CD a DVD jsou prodejné buď samostatně anebo v kompletuza zvýhodněnou cenu.

Každému vyhovuje jiný typ zkušeností. Kdo má rád spíše didaktické a manažerské vedení s logickým vysvětlením co a proč se dělá a srozumitelnými návodyna cvičení, tomu bych doporučil CD a DVD sestavené Evženem Cekotou.

CD si můžete pouštět třeba v autě, dovíte se, jak je naše mysl často lapenáv bludných kruzích, ze který se sama jen těžko dostane. Ještě lépe je však si udělatklid, vzít tužku a papír a navrhovaná cvičení a metody si též zkusit na vlastní kůži.Prozradím např. jedno cvičení z CD "Novoroční rozhodnutí", které jsem sisám zkoušel a je velice zajímavé: nadepíšeme si papír číslicemi 1 až 100 a začnemezapisovat své myšlenky, až jej zaplníme. Poté si dáme oddech a seznam znovupročteme. Po určité době (cca v druhé půli cvičení) se začnou objevovat zasutémyšlenky, na věci, které třeba opakovaně odkládáme a nevěnujeme se jim. Toto jepříležitost, jak se některé cíleně zaměřit.

Na DVD zase najdete návrhy rituálů pro rozličné životní situace - od "rituáluzačátků a konců" přes "rituál ticha" nebo "rituál smyslovosti a smyslnosti" po"rituál volby a rozhodnutí" či "rituál magických zážitků".

Asi je jasné, že k "rozhodnutí" (nikoliv "předsevzetí") může dojít kdykolivjindy než na Nový rok. I když právě novoroční zamyšlení mohou být inspiracík jakési rekapitulaci života a chuti vyjít novým směrem.Obsahuje zajímavé rady a tipy: * Jak definovat své cíle tak, abych opravdu dostal to, co chci. * Jak se pustit do svých životních záměrů a získat pro ně potřebné zdroje. * Hodí se nejen pro novoroční rozhodnutí, ale kdykoliv, když potřebuji mít jasno, co chci. * Jak být vděčný za to, co v životě mám. * Kde vzít vnitřní sílu ve chvíli, když se cítím oslaben. * Jak trénovat stav rozhodnosti.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz