Listopadová sleva 50 % na antikvariát je aktivní - k dispozici je téměř 2800 knih !
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
28.10.2022
Říjnové odpočítávání 2022 - konec ve velkém stylu
Jen pro nadcházející pondělí, tedy 31. 10. 2022 se cena knih z odpočítávání sníží na magickou 1 korunu. V odpočítávání zbylo cca 12 krabic knih, přič... číst celé
18.10.2022
Říjnové odpočítávání 2022 - v polovině
Ceny se přehouply pod 15 Kč za knihu a my přinášíme krátké video se stavem knih k 18. 10. 2022: (video na YouTube - 4 minuty) číst celé
15.09.2022
Říjnové odpočítávání 2022 - největší výběr je zpočátku
Blíží se další říjnové odpočítávání, ve kterém najdete téměř 300 knih vyřazených z antikvariátu a cca 1000 knih mimo náš obor, které střádáme ve sklep... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 1. 12. 2022. Uzávěrka objednávek 28. 11. 2022 v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Doplňkový sortiment
  3. Novoroční rozhodnutí - CD

Novoroční rozhodnutí - CD

jednou za čas - není nutno právě na Nový rok - bychom měli zrekapitulovat svůj život a rozhodnout se, kam se vydat dále (vydání Cekota 2009)

Evžen Cekota 2009, CD a DVD jsou prodejné buď samostatně anebo v kompletuza zvýhodněnou cenu.Každému vyhovuje jiný typ zkušeností. Kdo má rád spíše di... celý popis
Dostupnost
nová - máme 7 ks
Doporučená cena:
342 Kč
318 Kč
263 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:CD112--------
Nakladatel:Cekota
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Evžen Cekota 2009, CD a DVD jsou prodejné buď samostatně anebo v kompletuza zvýhodněnou cenu.

Každému vyhovuje jiný typ zkušeností. Kdo má rád spíše didaktické a manažerské vedení s logickým vysvětlením co a proč se dělá a srozumitelnými návodyna cvičení, tomu bych doporučil CD a DVD sestavené Evženem Cekotou.

CD si můžete pouštět třeba v autě, dovíte se, jak je naše mysl často lapenáv bludných kruzích, ze který se sama jen těžko dostane. Ještě lépe je však si udělatklid, vzít tužku a papír a navrhovaná cvičení a metody si též zkusit na vlastní kůži.Prozradím např. jedno cvičení z CD "Novoroční rozhodnutí", které jsem sisám zkoušel a je velice zajímavé: nadepíšeme si papír číslicemi 1 až 100 a začnemezapisovat své myšlenky, až jej zaplníme. Poté si dáme oddech a seznam znovupročteme. Po určité době (cca v druhé půli cvičení) se začnou objevovat zasutémyšlenky, na věci, které třeba opakovaně odkládáme a nevěnujeme se jim. Toto jepříležitost, jak se některé cíleně zaměřit.

Na DVD zase najdete návrhy rituálů pro rozličné životní situace - od "rituáluzačátků a konců" přes "rituál ticha" nebo "rituál smyslovosti a smyslnosti" po"rituál volby a rozhodnutí" či "rituál magických zážitků".

Asi je jasné, že k "rozhodnutí" (nikoliv "předsevzetí") může dojít kdykolivjindy než na Nový rok. I když právě novoroční zamyšlení mohou být inspiracík jakési rekapitulaci života a chuti vyjít novým směrem.Obsahuje zajímavé rady a tipy: * Jak definovat své cíle tak, abych opravdu dostal to, co chci. * Jak se pustit do svých životních záměrů a získat pro ně potřebné zdroje. * Hodí se nejen pro novoroční rozhodnutí, ale kdykoliv, když potřebuji mít jasno, co chci. * Jak být vděčný za to, co v životě mám. * Kde vzít vnitřní sílu ve chvíli, když se cítím oslaben. * Jak trénovat stav rozhodnosti.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz