1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. víra
 5. Novych Anastasia: Vědomí a Osobnost-od předem mrtvého k věčně živému

Novych Anastasia: Vědomí a Osobnost-od předem mrtvého k věčně živému

Znalosti ztracené ve staletích. Nástroje, díky kterým dokážou mnozí lidé získat skutečnou Svobodu od zotročení systému, působícího skrytě přes vědomí. ( 455 str. V5) (vydání Ibalance 2019)

T: Igore Michailoviči, co lidé nevidí? Co se s nimi globálně děje?IM: To je dobrá otázka: "Co lidé nevidí? Lidé nevidí nic. Opravdu, vezmeme-li člověk... celý popis
Dostupnost
nová - máme 1 ks
Doporučená cena:
390,00 Kč
363,00 Kč
330,00 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:IB015
EAN kód:9788090617056
Nakladatel:iBalance
Autor:No
Aura:5:5:5
Barva:
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Novych Anastasia: Vědomí a Osobnost-od předem mrtvého k věčně živému
  Novych Anastasia: Vědomí a Osobnost-od předem mrtvého k věčně živému
  nová - máme 1 ks
  363,00 Kč
  330,00 Kč bez DPH
 • ks
Bližší informace
T: Igore Michailoviči, co lidé nevidí? Co se s nimi globálně děje?

IM: To je dobrá otázka: "Co lidé nevidí? Lidé nevidí nic. Opravdu, vezmeme-li člověk jako Osobnosti, jako diváka, který je přítomen v divadle života, tak člověk nevidí to hlavní. Lidé nevidí, že jsou Osobnostmi. Lidé nevidí a nerozumí tomu, že se skutečně mohou stát nesmrtelnými. Nevidí a nechápou elementární věc - kvůli čemu jsou tady, tedy to nejjednodušší - v čem je smysl jejich existence.

Na co spoléhají? Na obvyklé věci. Na to, co si osvojili od dětství, čemu byli učeni. A čemu byli učeni? Aby byli rozumní, poslouchali vědomí, aby byli vychytralí, žili, přežívali. Žili a přežívali kde? V základu je to správně - přežít. A opět, žít je správné. A žít dobře je také správné. Ale žít kde? Život věčný se zaměňuje za dočasnou existenci. A co se děje s člověkem? Je jako slepý. A to, co mu ukazuje vědomí... No jistě, ukazuje mu: "Tady je strom." Člověk se přiblíží, dotkne se - strom. "Zde je kámen." Člověk přijde, přesvědčí se - ano, to je ámen. Může ho zvednout, je těžký. A vědomí říká: "Copak proti tomuto se dá něčím argumentovat? I věda to potvrzuje. A vy mluvíte o nějakých duchovních věcech."

A kdo to potvrzuje? A pomocí čeho to potvrzuje? Pomocí vědomí. A co je to vědomí? Člověku se zdá, že právě vědomí je on sám. A je to opravdu on? A v tom spočívá největší hádanka a největší slabost toho, kdo je nazýván ďáblem či systémem. V tom je slabost.

Mnozí tvrdí, že Satanova síla spočívá právě v tom, že se mu podařilo dokázat, že neexistuje. A každý člověk, který nastoupil na Duchovní cestu a začal poznávat všechny složitosti této cesty, její jednoduchost a krásu, první co uvidí, je, že vědomí není jeho a že mu neslouží. Vědomí je právě tím diktátorem, částí systému, který jím manipuluje a dělá z něj, ze svobodné Osobnosti, otroka. O to tu jde...

(str. 92)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz