1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. ekologie, příroda
  5. Ober Clinton: Uzemnění - zdraví prospěšný objev všech dob

Ober Clinton: Uzemnění - zdraví prospěšný objev všech dob

načerpejte energii a sílu Země; poznejte objev, jehož závěry nám doporučují žít více v kontaktu se Zemí, využívat jejího přírodního povrchového náboje ( 275 str. B5) (vydání Computer Press 2016)

Co je uzemnění?Uzemnění je jak pradávná, nadčasová skutečnost, tak i moderní objev. Znamená zkrátka život v kontaktu s přírodním povrchovým nábojem Ze... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
299,00 Kč
278,00 Kč
252,73 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:CP022
EAN kód:9788026410096
Nakladatel:Computer Press
Autor:Ob
Aura:3:3:3
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Co je uzemnění?

Uzemnění je jak pradávná, nadčasová skutečnost, tak i moderní objev. Znamená zkrátka život v kontaktu s přírodním povrchovým nábojem Země, který přirozeně vybíjí chronický zánět v těle a předchází mu. Tento efekt má masivní důsledky pro zdraví, a to kvůli silnému spojení mezi chronickým zánětem a prakticky všemi chronickými nemocemi, včetně nemocí ze stárnutí a procesu stárnutí jako takového.

Ale vždyť na Zemi přece žijeme všichni, říkáte si teď nejspíš.

Ano, žijeme na Zemi, ale většina z nás už se Země nedotýká.

Prakticky po celé naše lidské dějiny jsme si my lidé udržovali přímý fyzický kontakt se Zemí - povrch našich těl se dotýkal povrchu zemského.

Chodili jsme bosí a spali přímo na zemi. Neustále a přirozeně nás tak dobíjela ozdravná síla Země. Dnes ve většině případů žijeme a pracujeme izolovaně od země. Obouváme se do nevodivých bot se syntetickou podrážkou, chodíme po kobercích a spíme na vyvýšených postelích. Nežijeme už na zemi. Dokonce žijeme a pracujeme vysoko nad ní, ve výškových budovách. Jen zřídkakdy chodíme venku bosí.

Jsme odpojení.

Jsme podvyživení Zemí...

(str. 17)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz