Srpnová sleva 50 % na antikvární knihy je aktivní.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
01.08.2022
Nové dodávky knih k 1. 8. 2022
Nové dodávky k 1. 8. 2022: doplnili jsme zásoby knihy Jaromíra Meda "Tajemství zázraků nevědomí" o archetypech ve snech; k dispozici je i starší kn... číst celé
12.07.2022
Slosování o "Třináctou komnatu" podruhé
Jak jsme slíbili, proběhlo ještě druhé slosování o hru "Třináctá komnata". Výhra tentokrát putuje na Slovensko, do Bratislavy. A zde jsou pro zajímav... číst celé
13.05.2022
Výsledky slosování o hru "Třináctá komnata"
V průběhu dubna jsme vyhlásili možnost zúčastnit se slosování o hru "Třináctá komnata". Slosování proběhlo počátkem května a zúčastnilo se jej 215 záj... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 18. 8. 2022. Uzávěrka objednávek 15. 8. 2022 v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Olšová Renata: Kniha světla a pravdy

Olšová Renata: Kniha světla a pravdy

kniha přijatých poselství snažící se pomoci snáze rozeznávat Pravdu od Lží, výmyslů a polopravd a odpovědět na časté otázky ( 376 str. B5) (vydání AURA-AEON 2010)

"Snad každý člověk se někdy zamyslel nad otázkou "Proč jsme na této Zemi ajaký je vlastně smysl života?"Materiálně zaměřený člověk je přesvědčen o tom... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
500,00 Kč
465,00 Kč
422,73 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AA011-M5fiB5-
Nakladatel:AURA-AEON
Autor:Ol
Barva:fi
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
"Snad každý člověk se někdy zamyslel nad otázkou "Proč jsme na této Zemi ajaký je vlastně smysl života?"
Materiálně zaměřený člověk je přesvědčen o tom, že si tu život prožije, jak onchce, v závislosti na hmotě, kariéře, penězích a lidech, poté zemře a nic se munebude dít.
Duchovně smýšlející člověk však ví, že smrtí nic nekončí. Naopak. Je si vědomtoho, že smyslem života není hmota a užívání si pozemských neřestí, hromaděnímajetku, vytváření si závislosti a lpění, apod., ale duchovní růst a odčiňováníkarmy, tedy všeho, co kdy člověk v minulých životech učinil.
Každý člověk je podřízen vesmíru (Univerzu) a Boží vůli a proto pro každéhoplatí stejné duchovní zákony a pravidla a je úplně jedno, zda v ně člověk věří čine.
Zákony karmy a znovuzrození byly duším známé již od jejich stvoření. I kdyžduše byly inkarnované v lidských tělech, byly jim tyto zákony známé. Dalšímvesmírným zákonem je ale zákon svobodné vůle, což je zákon, který nestanovilduším nařízenou poslušnost, ale dal jim svobodu k tomu, aby žily a vše činily tak,jak chtějí. Vše byla tedy jen jejich svobodná vůle a nemohou proto obviňovat Bohaza to, že teď trpí. Mockrát byly upozorněny na to, co si způsobí odkloněním se odjejich původní čistoty.
Cílem života je potom odčinění karmy a dosažení čistoty ve všech lidskýchvlastnostech, aby se duše již nemusela inkarnovat na zem do fyzického těla a do-sáhla naprosté čistoty."

Doufám, že jste se nezalekli příliš autoritativního projevu. Byla by to škoda,protože kniha má velkou vnitřní sílu. Zajímavé je mezi jiným i 33 atributů čistoty, na kterých všech je třeba pracovat, a mezi něž patří například "trpělivost","pokora", "vděčnost", ale i "neovlivnitelnost", "léčení" a "dokonalost".
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz