Červnové odpočítávání - výprodej knih za symbolické ceny od 30 Kč do 1 Kč - nabídka cca 800 knih!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
01.06.2023
Od 1. 6. 2023 jsme též Balíkovnou
S účinností od 1. 6. 2023 se naše prodejna stala Balíkovnou Partner, kde můžete v případě zájmu podávat i vyzvedávat zásilky. Balíčky k podání musí bý... číst celé
30.05.2023
Červnové odpočítávání 2023 - největší výběr je zpočátku
V pořadí druhé červnové odpočítávání začíná a my pro Vás máme připraveno opět cca 800 knih na letní čtení. Obzvlášť z počátku je výběr velmi velký a z... číst celé
25.05.2023
Z reakcí čtenářů na "Sedmidenní výzvy" - nepřipojíte se také?
Velmi nás těší pozitivní reakce na Sedmidenní výzvy, které spočívají v zamýšlení se nad rozesílanými úryvky z vybraných knih (každý den zasíláme jeden... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 8. 6. 2023. Uzávěrka objednávek 5. 6. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Olšová Renata: Kniha světla a pravdy

Olšová Renata: Kniha světla a pravdy

kniha přijatých poselství snažící se pomoci snáze rozeznávat Pravdu od Lží, výmyslů a polopravd a odpovědět na časté otázky ( 376 str. B5) (vydání AURA-AEON 2010)

"Snad každý člověk se někdy zamyslel nad otázkou "Proč jsme na této Zemi ajaký je vlastně smysl života?"Materiálně zaměřený člověk je přesvědčen o tom... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
500 Kč
465 Kč
423 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AA011-M5fiB5-
Nakladatel:AURA-AEON
Autor:Ol
Barva:fi
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
"Snad každý člověk se někdy zamyslel nad otázkou "Proč jsme na této Zemi ajaký je vlastně smysl života?"
Materiálně zaměřený člověk je přesvědčen o tom, že si tu život prožije, jak onchce, v závislosti na hmotě, kariéře, penězích a lidech, poté zemře a nic se munebude dít.
Duchovně smýšlející člověk však ví, že smrtí nic nekončí. Naopak. Je si vědomtoho, že smyslem života není hmota a užívání si pozemských neřestí, hromaděnímajetku, vytváření si závislosti a lpění, apod., ale duchovní růst a odčiňováníkarmy, tedy všeho, co kdy člověk v minulých životech učinil.
Každý člověk je podřízen vesmíru (Univerzu) a Boží vůli a proto pro každéhoplatí stejné duchovní zákony a pravidla a je úplně jedno, zda v ně člověk věří čine.
Zákony karmy a znovuzrození byly duším známé již od jejich stvoření. I kdyžduše byly inkarnované v lidských tělech, byly jim tyto zákony známé. Dalšímvesmírným zákonem je ale zákon svobodné vůle, což je zákon, který nestanovilduším nařízenou poslušnost, ale dal jim svobodu k tomu, aby žily a vše činily tak,jak chtějí. Vše byla tedy jen jejich svobodná vůle a nemohou proto obviňovat Bohaza to, že teď trpí. Mockrát byly upozorněny na to, co si způsobí odkloněním se odjejich původní čistoty.
Cílem života je potom odčinění karmy a dosažení čistoty ve všech lidskýchvlastnostech, aby se duše již nemusela inkarnovat na zem do fyzického těla a do-sáhla naprosté čistoty."

Doufám, že jste se nezalekli příliš autoritativního projevu. Byla by to škoda,protože kniha má velkou vnitřní sílu. Zajímavé je mezi jiným i 33 atributů čistoty, na kterých všech je třeba pracovat, a mezi něž patří například "trpělivost","pokora", "vděčnost", ale i "neovlivnitelnost", "léčení" a "dokonalost".
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz