1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. výživa, vitamíny
  5. Opitz Christian: Výživa pro člověka a Zemi

Opitz Christian: Výživa pro člověka a Zemi

zamysleme se nad svým způsobem myšlení, přístupem ke stravování a postoji k druhým bytostem a nalezněme zdraví a harmonii ( 168 str. V5) (vydání Aviko invest 2002)

Proud života nás nese různými směry. Jsme jím omýváni, mnohdy vláčeni, v každém směru však ovlivňováni. Prostředí na nás působí ze všech stran, ale vž... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
185,00 Kč
172,00 Kč
156,36 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AV009-P4čvV5-503
EAN kód:9788090308503
Nakladatel:Aviko invest
Autor:Op
Aura:5:5:5
Barva:čv
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Proud života nás nese různými směry. Jsme jím omýváni, mnohdy vláčeni, v každém směru však ovlivňováni. Prostředí na nás působí ze všech stran, ale vždy uprostřed zůstává bytost, já. Jsme svobodní. Můžeme se sami rozhodnout. Dostali jsme do vínku lásku, radost, smích, schopnost řeči, zpěvu. Vzdělání, výchova, zvyky, technika, počítače, složité zájmy a vztahy - to všechno vede k tomu, že ztrácíme své původní instinkty a schopnosti, oddělujeme se stále více od přírody a jejích neměnných zákonů. Vědomí sounáležitosti s něčím, co přesahuje naše chápání a porozumění jen probleskuje v okamžicích, kdy jsme blízko podstatě svého bytí. Začínáme hledat a zamýšlet se. Život v harmonii přináší radost, porušování přírodních zákonů vše více komplikuje. Všechno je složitě provázáno - zdraví, mysl, výživa, mezilidské vztahy. Máme velké možnosti, které nám dává naše svobodná vůle. Patří sem i rozhodnout se pro změnu našeho dosavadního způsobu života, myšlení, stravování, postoje k druhým bytostem. První musí přijít rozhodnutí. Je lhostejné, jakými cestami jsme k němu dospěli, zda po složitých cestách zmítáni osudem a špatnými zkušenostmi, nebo lehce a snadno. Tato kniha může pomoci všem. Těm, kteří na cestu proměny již vstoupili a potřebují se utvrdit o tom, že se rozhodli správně, ale i těm, kteří dosud váhají a čekají, až objeví nový směr svého vývoje.

Šťastní lidé nepotřebují mnoho. Zkuste nalézt své zdraví a harmonii za pomoci této knihy.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz