1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. duchovní učitelé
 5. Pfeiffer Tomáš: Život přinašeče - Josef Zezulka (1912-1992)

Pfeiffer Tomáš: Život přinašeče - Josef Zezulka (1912-1992)

svědectví o životě Josefa Zezulky (1912-1992); o jeho duchovní práci, kterou nedával na odiv a která se v mnohém naplnila ( 155 str. V5) (vydání Dimenze 2+2 2012)

I z knihy, která je pouhou zprávou o skromném a přitom velkém životě Josefa Zezulky sálá veliká životní energie. S pokorou budeme sledovat jeho probuz... celý popis
Dostupnost
nová - máme 3 ks
Doporučená cena:
150,00 Kč
140,00 Kč
127,27 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:DI030
Nakladatel:Dimenze 2+2
Autor:Pf
Aura:5:5:5
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Pfeiffer Tomáš: Život přinašeče - Josef Zezulka (1912-1992)
  Pfeiffer Tomáš: Život přinašeče - Josef Zezulka (1912-1992)
  nová - máme 3 ks
  140,00 Kč
  127,27 Kč bez DPH
 • ks
Bližší informace

I z knihy, která je pouhou zprávou o skromném a přitom velkém životě Josefa Zezulky sálá veliká životní energie. S pokorou budeme sledovat jeho probuzení, aktivní léčení i předávání pravdy svým žákům, a to až do doby, kdy jej Bůh roku 1992 ödvolal" z jeho pozemského poslání.

Kniha byla sestavena panem Tomášem Pfeifferem, který v díle Josefa Zezulky z jeho pověření s nasazením všech svých schopností pokračuje.

Poslechněme si proto jeho předmluvu ke knize, která, jak doufám, potenciální čtenáře vhodně naladí:

Když večer usedám unavený, v tichém zamyšlení, po celodenní činnosti, i tehdy moje myšlenky patří mému učiteli Josefu Zezulkovi. To on řídí můj život, on mě od prvého našeho setkání ovlivnil natolik, že všechno moje konání bylo a je jím jakoby posvěcené. Představa, že je stále se mnou, je hnacím motorem, který mě neustále žene dopředu. Všechny aktivity dělám rád a dobrovolně. Byla mi jím předána štafeta poznání. Předána někým, koho jsem si velmi vážil, a i proto se cítím povinen jeho osobnost a přínos veřejně představit.

Žil v ústraní jako obyčejný člověk. Nikdy se nechlubil svými schopnostmi, přesto byl stále kontaktován potřebnými a jeho věhlas se rozšířil do celého světa. Ale o tom až později.

Kdo tedy byl tento člověk, který nejen můj život zcela od základu změnil? Pokusím se vylíčit jeho činnost, povahové rysy a tvrdý osud, který si dobrovolně zvolil ze soucitu a lásky k lidem. Proto, aby jim do nového dvoutisíciletí přinesl filosofii o záhadě bytí a smyslu života, tedy novou bibli, která nese název Bytí - životní filosofie. Tomáš Pfeiffer

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz