1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. andělé, víly
  5. Pogačnik Marko: Proměny země a osud lidstva

Pogačnik Marko: Proměny země a osud lidstva

kniha popisuje probíhající změny na Zemi a nabízí cvičení ke sladění svých vibrací s měnícími se vibracemi Země a nebes ( 221 str. B5) (vydání Alman 2003)

Předcházející knihy Marko Pogačnika se snažily přiblížit čtenářům skutečnou podstatu přírody. Tato kniha se snaží vás seznámit se změnami, které právě... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
198,00 Kč
184,00 Kč
167,27 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AL041-K7moB5-003
EAN kód:9788086766003
Nakladatel:Alman
Autor:Po
Aura:3:3:3
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Předcházející knihy Marko Pogačnika se snažily přiblížit čtenářům skutečnou podstatu přírody. Tato kniha se snaží vás seznámit se změnami, které právě probíhají na planetě Zemi a nabídne vám jednoduchá cvičení, pomocí nichž sladíte své vibrace s měnícími se vibracemi Země a nebes. Autor vysvětluje, proč je nutné, aby lidé pomohli Zemi překonat trauma zrození její skutečné podstaty a zajistili tak nepřetržitý rozvoj lidstva, jenž je součástí vývoje celé planety.

Marko Pogačnik objasňuje své názory s pomocí biblického Zjevení Janova, které je rovněž známo jako Apokalypsa. Podle Pogačnikova názoru nejde v Apokalypse o proroctví o konci světa, ale o příběh nového začátku.

Autor předkládá svá pozorování s přesností vědce, tak, aby byla ověřitelná a opakovatelná. Tuto knihu by si měli přečíst všichni, kteří se chtějí zdárně vyrovnat s vlivem změn planety Země na fyzickou i emocionální stránku člověka. Napomohou tak zároveň i celkové světové harmonii.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz