1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. partnerské vztahy
  5. Pokorný Jiří: Manuál tvořivé komunikace

Pokorný Jiří: Manuál tvořivé komunikace

ojedinělá učebnice o stěžejních dovednostech ve vzájemném lidském dorozumívání - od jednání s manipulátory po životní desatera ( 300 str. B5) (vydání Cerm 2004)

Velice zdařilý výbor z myšlenek různých autorit v oboru týkajících se mezilidskékomunikace. Nejedná se o nějaké systematické dílo, ale o zpřístupnění ... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
230,00 Kč
214,00 Kč
194,55 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:CM002
Nakladatel:Cerm
Autor:Po
Aura:5:5:5
Barva:
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Velice zdařilý výbor z myšlenek různých autorit v oboru týkajících se mezilidskékomunikace. Nejedná se o nějaké systematické dílo, ale o zpřístupnění toho nejlepšího z nejlepšího, co autor během let nalezl. Budeme se zabývat nejen schopnostíjednání s problematickými partnery (manipulátory různých typů, citovými vyděrači), ale i teoriemi osobnosti, lidskými emocemi, ale i třeba "klasifikací kokotů" -tedy lidí, kteří víceméně cíleně zhoršují mezilidské vztahy.

Kniha ani tak neslouží ke čtení od první do poslední stránky, jako spíše k otevření tam, kde nás text zaujme. Sympatická je i preambule, kde namísto obvyklýchvarování a výhrůžek můžeme číst: "Všechna práva čtenářů zaručena. Každý můžesvobodně a bez zábran a jakéhokoli omezení využívat informací z tohoto textu,včetně jeho kopírování, reprodukování a jiných dosud neznámých způsobů šíření,v zájmu vytváření harmonických vztahů a pocitu svobody každého člověka."
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz