1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. new age, podvědomí
  5. Sawyerová Heidi: Intuitivní lidé

Sawyerová Heidi: Intuitivní lidé

kniha pro všechny, kteří touží pochopit hlubší význam a smysl svého života; 7 kroků ke smyslu - naučte se rozvinout své intuitivní schopnosti ( 245 str. B5) (vydání Biz books 2015)

Štěstí neplyne z dosahování cílů - přichází, žijeme-li život bez emocionálních kompromisů. Cíle jsou prostě jen ukazatel, milník na cestě, neposkytnou... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
299,00 Kč
278,00 Kč
252,73 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:BB052
EAN kód:9788026504139
Nakladatel:Biz books
Aura:5:5:5
Barva:
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Štěstí neplyne z dosahování cílů - přichází, žijeme-li život bez emocionálních kompromisů. Cíle jsou prostě jen ukazatel, milník na cestě, neposkytnou nám pocit úlevy, po němž toužíme. Uvědomila jsem si to jednoho deštivého dne, když jsem se svými syny trhala v lese ostružiny. V tom okamžiku jsem pocítila ryzí, ale velmi prosté štěstí. Nebylo nic, co by mi dělalo starosti, nic, co by na mě útočilo, soustředila jsem se jen na hledání těch nejlepších černých, šťavnatých, zralých ostružin bez pavučin a hmyzu.

Intuitivně-vnímavým lidem způsobují tlaky ze strany ostatních bolest. Podřizujeme se tomu, co je příjemné jim, a často zacházíme až ke slevování z vlastních zásad. Pociťujeme také jejich vnitřní břemeno, to, co je jim nepříjemné - ponocováním počínaje a znepokojením z něčeho, co se stalo před mnoha týdny, konče.

Bereme na sebe další zátěž, místo abychom se vypořádali s tou, kterou už jsme si na sebe nabrali. To se často projevuje tím, že uspokojujeme potřeby ostatních, místo abychom obstarali sami sebe a naše vlastní potřeby. Děláme to proto, že si myslíme, že ulehčit někomu jinému je správné, ale dosáhneme jedině toho, že naložíme větší tlak sami na sebe.

Jak se naše intuice začíná prohlubovat, potřebujeme proměnit život zasvěcený konejšení v život zasvěcený službě. Abychom toho dosáhli, musíme se zaměřit na zacelení mezery mezi osobností a duší..

(str. 152)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz