1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. partnerské vztahy
  5. Schaefer Carol: Pro příštích sedm generací

Schaefer Carol: Pro příštích sedm generací

opravdovou moudrost není nutno nijak zvlášť vychvalovat - opravdová moudrost zkrátka je - zde v podání starých moudrých žen ( 223 str. V5) (vydání DharmaGaia 2007)

V některých domorodých kulturách se kmenoví náčelníci radili s kruhem starších žen o všech rozhodnutích, která se měla dotýkat celého společenství. Co... celý popis
Dostupnost
nová - máme 3 ks
Doporučená cena:
268,00 Kč
249,00 Kč
226,36 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:DH043
EAN kód:9788086685748
Nakladatel:DharmaGaia
Autor:Sc
Aura:5:5:5
Barva:hn
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
V některých domorodých kulturách se kmenoví náčelníci radili s kruhem starších žen o všech rozhodnutích, která se měla dotýkat celého společenství. Co kdybychom i my požádali o radu naše moudré stařenky a pokusili se společně s niminalézt řešení nesnází, jimž dnes naše globální společenství čelí? Již několik let seschází Rada Babiček (Grandmothers Counsel), kruh třinácti starších žen, převážněšamanek a léčitelek, původem z domorodých kultur čtyř kontinentů, z nichž některé jsou žijícími legendami svých národů. Tato kniha přináší jak jejich osobnípříběhy, tak vhledy, poselství a rady, které můžeme využít při zlepšování fyzickéhoa mentálního zdraví svého a svých blízkých i potírání násilí, válek a chudoby. Svéúvahy zde představují rovněž moudré ženy Západu včetně Alice Walker, GlorieSteinem, Helene Norberg-Hodge a Carol Moseley Braun.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz