1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. duchovní beletrie
  5. Schauerová Aneta: Duše, co tančí císařský valčík

Schauerová Aneta: Duše, co tančí císařský valčík

nádherná a čistá kniha, která nás pomůže dovést k umění klást si správné otázky a ke konstatování "v mém životě je všechno v pořádku" ( 151 str. B5) (vydání A. Schauerová 2014)

Zrcadlo; jedině ono nás dokáže probudit a navrátit ke své podstatě, ke svému vyššímu Já. Zrcadlení je všude kolem nás - v našich přátelích, rodině, pa... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
229,00 Kč
213,00 Kč
193,64 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AS032-N6moB5-637
EAN kód:9788026066637
Nakladatel:A. Schauerová
Autor:Sc
Aura:5:5:5
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Zrcadlo; jedině ono nás dokáže probudit a navrátit ke své podstatě, ke svému vyššímu Já. Zrcadlení je všude kolem nás - v našich přátelích, rodině, partnerovi, ale i v cizích lidech, které potkáváme v autobuse. Vnímat ho a umět v něm číst je důvod, proč jsme tady. Jedině díky zrcadlu nalezneme smysl našeho života. Prozradí nám, jací opravdu jsme, a tak nám usnadní žití. Pokud si totiž uvědomíme, že vše špatné i dobré, co se děje kolem nás, se děje právě PRO NÁS, přinese nám to jasnější a smysluplnější pohled na život.

(str. 3)

Daleko šťastněji se budeme cítit tehdy, pokud na situace a celkově na svět začneme shlížet jako pozorovatel. Jako člověk, který od života přijímá vše, co mu nabízí a to s největší láskou. Je to celé vlastně o tom naprosto se uvolnit, užívat si života a nechat se vést. Vaše mysl tak nebude zahlcena spoustou myšlenek o minulosti a budoucnosti a bude jenom kvést a libovat si v přítomnosti a o to tu jde.

A jak bych tuto kapitolu shrnula?

Naše pověst se nenachází v nás, nýbrž sídlí v mysli ostatních. To tedy znamená, že nad tím nemáme absolutně žádnou kontrolu. Tudíž pokud za jeden den promluvíme s deseti lidmi, deset lidí si na nás vytvoří názor. Naším záměrem není ovlivňovat těchto deset lidí, aby si o nás mysleli jen to dobré. Avšak naším účelem je poslouchat náš vnitřní hlas tak, abychom se MY cítili dobře a měli ze sebe ten správný pocit.Základem je tedy odpoutat se od výsledků, nebrat věci jako úkol, ale jako radost a nedívat se nalevo napravo.

(str. 46)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz