1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. výživa, vitamíny
 5. Štanzel Tomáš: Strava a vědomí (staré vyd. Chvojkovo nakl.)

Štanzel Tomáš: Strava a vědomí (staré vyd. Chvojkovo nakl.)

energeticky vyrovnaná strava podporuje psychickou stabilitu, pročištění a zklidnění mysli, prohlubuje citlivost a vnímavost ( 239 str. V5)

Způsob stravování nás ovlivňuje možná více, než se na první pohled zdá. Ovlivňuje nejen naše zdraví, ale též duševní rovnováhu a pocit spokojenosti. V... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
238,00 Kč
221,00 Kč
200,91 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:CH006
Autor:St
Aura:5:5:5
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Štanzel Tomáš: Strava a vědomí (staré vyd. Chvojkovo nakl.)
  Štanzel Tomáš: Strava a vědomí (staré vyd. Chvojkovo nakl.)
  není nová ani antikvární
  221,00 Kč
  200,91 Kč bez DPH
Bližší informace
Způsob stravování nás ovlivňuje možná více, než se na první pohled zdá. Ovlivňuje nejen naše zdraví, ale též duševní rovnováhu a pocit spokojenosti. Vše se, podle této knihy, odvíjí od toho, jak jsou námi konzumované potraviny vyvážené či se více či méně odchylují směrem ke zpevňujícím nebo uvolňujícím potravinám. Oba extrémy jsou škodlivé, a co hůře, konzumace nadměrně zpevňujících potravin vyvolává chuť na opačný extrém a samozřejmě obráceně (koncepce je v mnohém podobná makrobiotice s principem jin -- jang; v této knize je však zpracována s ohledem na naše poměry; připouští proto např. konzumaci brambor a jiných zde rostoucích poživatin a dívá se na celou problematiku z praktičtějšího hlediska).

Z bludného kruhu nevyvážené stravy není snadné vyjít. Za pomoci této knihy by se to však mohlo podařit. Varuje totiž před náhlým přechodem a nedoporučuje dokonce ani stát se vegetariánem pouze tím způsobem, že vyloučíme maso a ostatní návyky necháme nezměněny. Naopak doporučuje postupné přidávání vhodných obilninových, luštěninových a zeleninových jídel.

Tímto způsobem lze dosáhnout jak větší svěžesti a pevnějšího zdraví, tak i psychické stability. Mysl se pročistí a zklidní, prohlubuje se citlivost a vnímavost. Zvláštním přínosem bude kniha pro ty, kteří se soustředí na vlastní duchovní růst, přičemž nezáleží na tom, zda sledují cestu světskou, náboženskou či mystickou.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz