Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. "zlatý fond"
  5. Tipping Colin C.: Radikální odpuštění

Tipping Colin C.: Radikální odpuštění

odpustit je důležité, ale zásadní přitom je přestat se cítit obětí - připustit, že všechny životní situace si osnujeme sami ( 275 str. B5) (vydání Medium 2006)

Každý procházíme v životě obtížnými událostmi, často již od raného dětství, aneseme si jejich dědictví zakódované v podvědomí. Také si již od dětství ... celý popis
Dostupnost
nová (prodáno více než 1000 ks) 4 ks
Doporučená cena:
330,00 Kč
307,00 Kč
279,09 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:ME022
EAN kód:9788387025519
Nakladatel:Medium
Autor:Ti
Aura:7:7:7
Barva:čv
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Každý procházíme v životě obtížnými událostmi, často již od raného dětství, aneseme si jejich dědictví zakódované v podvědomí. Také si již od dětství utvářímesvůj postoj k těmto událostem, který se často posouvá do polohy ”proč mi to tensvět dělá”, ”vždyť si to přeci nezasloužím”, ”jsem oběť toho, co se mi děje”. A právězde kniha Radikální odpuštění umně odhaluje jádro problému. Tyto pocity je nutnéopustit a odpustit světu jeho zdánlivou nespravedlnost. Ukazuje se však, že nestačíkonkrétním lidem, respektive tomu, kdo to vše řídí, obyčejně vnějškově odpustit.Zásadní je přestat se přitom cítit jako oběť událostí a plně převzít odpovědnostza to, co se nám děje. Protože vše si do života přitahujeme – vše, co se nám(zvláště opakovaně) stává nám má také něco důležitého sdělit. Odpustit je tedytřeba opravdu ”radikálně”.

Kniha o tom nejenom filosofuje (v tom nejlepším slova smyslu), ale předevšímpřináší promyšlený postup, jak radikálního odpuštění dosáhnout. Zásadním prostředkem je například formulář, do kterého si zapisujeme bolestné události, kterése nám staly – na jednu stranu fakta (z nadhledu) a na druhou stranu, jak jsme sije sami zvykli interpretovat. Mezi dalšími metodami jenom jmenujme ”osvobozující dopisy”, ”růži odpuštění” nebo ”radikální sobě-odpuštění” – vše samozřejmědobře provázáno jednotnou myšlenkou knihy. V neposlední řadě si potom uvědomme, že je důležité, abychom byli sami k sobě vlídní a měli se sebou trpělivost.Jenom potom můžeme dosáhnout až zázračných výsledků.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz