Novinky
20.01.2022
Výsledky tipovací soutěže - který výrok vyhrál?
V době od 6. do 16. 1. 2022 probíhala tipovací soutěž, kdy jste měli zkusit odhadnout, jaký z výroků Olivera Wapittiho zvolí nejvíce odpovídajících. V... číst celé
27.05.2021
Jaký je smysl života? Koláčové grafy.
Rád bych se podělil o zajímavé výsledky naší ankety a děkuji tímto všem odpovídajícím (celkem vyplnilo dotazník 128 čtenářů). Odpovídající vybírali v... číst celé
10.05.2021
Od 10.5.2021 je otevřeno opět v plném rozsahu
Od 10.5. nás můžete navštívit opět v běžném režimu. Omezení jsou minimální - konkrétně 5 zákazníků najednou v prodejně, k čemuž stejně obvykle nedochá... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
21.01.2022 E-novinky
E-novinky k 20. 1. 2022
Nový Logos 2020 | 46 výherců - kdo tipoval správně? | do 26.1. Vzestup bez dopravného číst celé
10.01.2022 E-novinky
E-novinky k 6. 1. 2022
Marie Brožová: Zatoulaní andělé | Tipovací soutěž: jak odpoví ostatní - zahrajte si | Pjér la Šé'z: In Deos číst celé
10.01.2022 E-novinky
E-novinky k 10. 12. 2021
Richard Rudd - nová kniha | David R. Hawkins - nová kniha | objednávky pod stromeček ještě do úterka číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 3.2.2022. Uzávěrka objednávek 31.1.22 v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

 1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. pohádky
 5. Toddová Lorna: Jak spolupracovat s anděly a přírodními duchy

Toddová Lorna: Jak spolupracovat s anděly a přírodními duchy

andělé a přírodní duchové touží po spolupráci s námi - je na nás, abychom vytvořili prostor pro vzájemnou komunikaci ( 97 str. B5) (vydání Alman 2001)

Andělské řádyRozlišujeme tři hierarchické řády andělů. Každý z nich se skládáze tří kůrů, čímž se dostáváme k celkovému počtů devíti andělskýchkůrů.An... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
168,00 Kč
156,00 Kč
141,82 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AL029-Q1zeB5-182
EAN kód:9788086135182
Nakladatel:Alman
Autor:To
Aura:3:3:3
Barva:ze
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Toddová Lorna: Jak spolupracovat s anděly a přírodními duchy
  Toddová Lorna: Jak spolupracovat s anděly a přírodními duchy
  není nová ani antikvární
  156,00 Kč
  141,82 Kč bez DPH
Bližší informace

Andělské řády

Rozlišujeme tři hierarchické řády andělů. Každý z nich se skládáze tří kůrů, čímž se dostáváme k celkovému počtů devíti andělskýchkůrů.

Andělé stojící nejblíže božímu trůnu

SERAFOVE - Nejvyšším andělským řádem jsou serafové, kteřímají očistné a osvěcující schopnosti. Vyobrazují se s šesti křídly,obklopeni ohnivými plameny. Obklopují boží trůn a vyvažují pohyb nebes.Neustále pějí chvalozpěvy: "Svatý, svatý, svatý je Hospodin, pán zástupů".
CHERUBOVE - Ovládají vědění a jsou nebeskými rádci. Jsou strážcisvětla v celém vesmíru.
TRŮNY - Působí rovněž jako nebeští rádcové, podléhají cherubům.Bývají zobrazeni jako ohnivá kola, jsou strážnými anděly každé planety.Představují božský element veškerého života.

Božští kněží, princové nebeského dvora

MOCNOSTI - Tyto bytosti nosí žezlo a meč jako symboly svého majestátua božské moci nad vším stvořeným. Pomáhají spojovat hmotné a duchovnísvěty.
CTNOSTI - Vstřebávají boží vůli a halí matku Zemi do božské a čistéenergie.
SÍLY - Nesou planoucí meč na obranu lidstva. Pomáhají ukotvit světlobožích plánů a přinášejí lidstvu myšlenku jednoty se vším stvořeným.


Andělé - utěšitelé

STRÁŽCI - Tyto bytosti působí jako strážci velkých skupin lidí,například měst nebo celých národů. Dozírají také na vůdce andělskýchšiků. ARCHANDĚLÉ - Bytosti jasného světla a lásky, vedou andělskéšiky. ANDĚLÉ - Světelné bytosti působící pod vedením archandělůve všech oblastech stvoření. Léčí, přinášejí osvíceni, čistotu aproměnu. Stačí, když je lidé Jen požádají o pomoc, a andělé jsou jim rádik službám.

Lidé mi někdy říkají "Andělská dáma"  a já tu přezdívkupřijímám s pokorou a rozpaky. Od doby, kdy jsem začala vnímat existenci skvělýchandělských bytosti, žádala jsem je o pomoc v každém aspektu svého života.Když odcházím z domova, prosím anděly, aby nad ním bděli. Když řídímauto, prosím anděly o ochranu, a když se moje kočka Tawny vydá na procházkuv blízkosti rušné ulice, posílám s ní anděla. Využívám pomoc andělůpři svých emočních stavech. Jestliže například nemám dobrý pocit z jistésituace, vyberu si anděla vhodného právě pro vzniklé okolnosti a přizvu světelnéhoposla, aby mi byl ku pomoci. Pokud mě znepokojuje nějaká blížící se událost,přivolám na pomoc anděla odvahy. Na následujících stránkách se dozvíteo několika mých andělských přátelích, kteří se s vámi rádi podělí osvou lásku a moudrost.


Andělé čekají na zavolání, aby vám mohli přispěchat na pomoc.Vyvstane-li tedy potřeba, v klidu usedněte a přivolejte je do svého vědomí.Andělům není dovoleno zasahovat do rozhodnutí vaší svobodné vůle, alebrzy zjistíte, že s jejich pomocí vás snáze napadá řešení vašich problémů.Pomohou vám také upamatovat se na slova pokory: "Není to má vůle, aletvá, ó Pane". Přítomnost andělů je pro mne požehnáním již po celáléta. Spolupracovala a meditovala jsem s nimi a někteří z nich mi přineslikrátká poselství, která najdete na stránkách této knihy. Doporučuji svýmčtenářům, aby začali komunikovat s anděly v klidu meditace.

ANDĚL LÁSKY - Z jeho srdce vyzařují růžově a ametystovězbarvené paprsky. Tito andělé působí v souladu s archandělem Hanielem, pánemMaitreya a pánem Kuthumi. Jakmile otevřeme své srdce nepodmíněně lásce,vstoupí do něj jeden z těchto andělů.

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz