1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. new age, podvědomí
  5. Tutu Desmond: Kniha odpuštění - uzdravme sebe i svět

Tutu Desmond: Kniha odpuštění - uzdravme sebe i svět

Cesta, po níž nás tato kniha vede, má čtyři fáze: vyprávění příběhu, pojmenování bolesti, odpuštění, obnova či ukončení vztahu s tím, kdo nám ublížil. ( 241 str. V5) (vydání Beta 2014)

Psychiatr Dan Siegel tvrdí, že vyprávějí-li rodiče dětem jasný a souvislý příběh o vlastním životě a traumatech, potomci k nim s největší pravděpodobn... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
269,00 Kč
250,00 Kč
227,27 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:BE156
EAN kód:9788073066666
Nakladatel:Beta
Autor:Tu
Aura:3:3:3
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Psychiatr Dan Siegel tvrdí, že vyprávějí-li rodiče dětem jasný a souvislý příběh o vlastním životě a traumatech, potomci k nim s největší pravděpodobností budou mít pozitivní vztah. Jinými slovy, pokud dokážete mluvit o radostech i strastech, které jste zažili, a podělíte se o ně, nezhojené, neodpuštěné rány vás nebudou zatěžovat, jak to u popřených zážitků bývá, a rodičovskou roli pravděpodobně zvládněte s úspěchem. Pokud nejsme s to odpustit a uzdravit se kvůli sobě, měli bychom to udělat kvůli dětem.

Ale jak? Jak budeme příběh vyprávět?

Řekněte pravdu

Komise pro pravdu a smír nic jiného než pravdu slyšet nechtěla. Kdybychom se ji nedozvěděli, ke smíření mezi minulostí Jihoafrické republiky a její budoucností by nemohlo dojít. Totéž platí pro mě a pro vás. Pravda nám zabraňuje předstírat, že k věcem, které se staly, nikdy nedošlo, a proto začneme tím, že ji necháme zaznít holou a nepřikrášlenou v celé její syrovosti. To jsme udělali v Jižní Africe, to jsem udělal po tom dlouhém dni v Karoo a totéž musíte udělat i vy.

Začněte fakty

Uvedení faktů z vašeho příběhu představuje nejdůležitější prvek první fáze, protože začnete dostávat zpátky to, co vám sebrali. Jako byste dávali zase dohromady dílky skládačky, jednu vzpomínku po druhé...

(str. 82)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz