1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. duchovní beletrie
  5. Vujicic Nick: Život bez hranic

Vujicic Nick: Život bez hranic

představte si, jaké by bylo zbavit se všech omezení, která jste si zavedli do života nebo která jste si nechali zavést druhými ( 226 str. V5) (vydání Cintamani 2011)

Nick Vujicic se narodil bez rukou a nohou. Zvítězil nad svým postižením a vede nezávislý, bohatý a plnohodnotný život, který je vzorem pro každého, kd... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
295,00 Kč
274,00 Kč
249,09 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:CI050
EAN kód:9788090483811
Nakladatel:Čintámani
Autor:Vu
Aura:5:5:5
Barva:ze
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Nick Vujicic se narodil bez rukou a nohou. Zvítězil nad svým postižením a vede nezávislý, bohatý a plnohodnotný život, který je vzorem pro každého, kdo hledá skutečné štěstí. V současné době je Nick mezinárodně uznávaným motivačním řečníkem a šíří své základní poselství: nejdůležitějším cílem každého člověka je nalézt smysl života bez ohledu na problémy nebo zdánlivě nepřekonatelné překážky, které se mu staví do cesty.

Nick vypráví o svém fyzickém postižení i o emocionální bitvě, kterou svedl, když se s ním snažil vyrovnat jako dítě, dospívající i dospělý mladý muž. "Nesmírně dlouho a s pocitem naprostého osamocení jsem přemýšlel, jestli je na světě někdo jako já a jestli má můj život nějaký jiný smysl než bolest a ponížení." Vypráví o tom, jak se pro něj víra v Boha stala základním zdrojem síly, a vysvětluje, že jakmile našel smysl života - inspirovat druhé, aby se zlepšil jejich život i svět - nalezl sebedůvěru vybudovat si hodnotný a produktivní život bez hranic. K témuž potom vybízí a svým nadšením doslova strhává i nás.

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz