1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. sny, snáře
 5. Vychodilová Alena: Svět je kouzelná hra energií, 2. díl

Vychodilová Alena: Svět je kouzelná hra energií, 2. díl

povzbudivá kniha psaná z vlastní praxe vlije novou energii do žil a zažene často se rozpínající "apatii k životu" dále do kouta ( 100 str. V5) (vydání Beletris 2008)

Jestliže první díl vycházel z autorčiny osobní zkušenosti a spíše jen ukazovalmožnosti detekce a rozboru automatických kreseb, díl druhý vznikl na zák... celý popis
Dostupnost
nová - máme 2 ks
Doporučená cena:
99,00 Kč
92,00 Kč
83,64 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:BE067
EAN kód:9788087105054
Nakladatel:Beletris
Autor:Vy
Aura:3:3:3
Barva:čv
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Vychodilová Alena: Svět je kouzelná hra energií, 2. díl
  Vychodilová Alena: Svět je kouzelná hra energií, 2. díl
  nová - máme 2 ks
  92,00 Kč
  83,64 Kč bez DPH
 • ks
Bližší informace
Jestliže první díl vycházel z autorčiny osobní zkušenosti a spíše jen ukazovalmožnosti detekce a rozboru automatických kreseb, díl druhý vznikl na základěosudů mnoha lidí, kteří se na ni začali obracet, a je napsán takřka jako "návod napraktické využití".

Tak jako první díl, je i nové pokračování především spirituálně zaměřeným textem, sloužícím nejen k analýze našeho současného postavení ve světě, společnosti arodině, ale i cestou k duševní a duchovní obnově sebe sama, pozitivním a aktivnímzdrojům nápadů, jak zlepšit sebe i své vztahy k druhým, a velikou inspirací provšechny, kterým nestačí pouhé uspokojování materiálních potřeb, ale kteří chtějíbýt aktivními tvůrci vlastního života.

Součástí knihy jsou i vhodně provázané úryvky z jiných známých děl od Milujsvůj život Louisy Hayové po Tarot v životě Amber Jayanti, čímž je vhodně doplněnakostra z vlastních poznatků.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz