1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. víra
  5. Weidner Gisela: Energetika člověka

Weidner Gisela: Energetika člověka

Vnitřní kvalita je poklad, který nesežerou moli ani rez. Stane se jediným majetkem, který si přeneseme do příštího života, ba zůstane nám na věky... ( 191 str. B5) (vydání Carolus 2016)

Zákon příčiny a následkuBůh je nejvyšší duch a prasvětlo. Jeho nejvyšším projevem je láska. Vyzařování jeho prasvětla představuje nejmocnější energii ... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
220,00 Kč
205,00 Kč
186,36 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:CA045
EAN kód:9788090501850
Nakladatel:Carolus
Autor:We
Aura:5:5:5
Barva:še
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Zákon příčiny a následku

Bůh je nejvyšší duch a prasvětlo. Jeho nejvyšším projevem je láska. Vyzařování jeho prasvětla představuje nejmocnější energii s vůbec nejvyšší frekvencí, je to nejčistší záření, jaké může existovat.

Pokud žila prvotní stvoření v harmonii, byl příjem této energie nepřerušen , pronikal do jejich vědomí a ona, naplněna tvůrčí silou, působila v rámci zákona duality. Jakmile však jednotlivá stvoření porušila zákon duality a chtěla tvořit pouze sama ze sebe, došlo k prvotnímu zlomu a k snížení frekvence vyzařovaného světla. Tato neblahá změna se prohlubovala dalšími přestupky proti existujícím zákonům a disharmonií v soužití s ostatními bytostmi.

Proto nejvyšší Tvůrce realizoval zákon příčiny a následku, aby umožnil padlým bytostem vyrovnat jejich provinění. Každé provinění duchovních bytostí tak následuje, dříve či později, jeho vyrovnání. Uvedená forma utrpení nevychází z nejvyšší vůle, nýbrž z příčiny vyvolané postiženým jedincem. Stvořitel tímto způsobem poskytuje pomoc a cestu, jak učiněné prohřešky napravit. Rozhodující roli při tom hraje vůle postiženého a také to, jaké poučení získává ze svých zkušeností.

Jestliže si taková duše přizná: "Otče, hluboce lituji všeho nedobrého, co jsem způsobil, rád bych poznal své chyby. Prosím Tě o sílu k jejich vyrovnání. Skutky, při kterých jsem ubližoval, bych rád nahradil láskou. Dej mi, prosím, sílu, abych svá předsevzetí splnil." Taková prosba je výrazem dobré vůle i lítosti a je následována projevy milosrdenství a Boží pomoci, která duši osvěcuje a provází na dalších životních cestách...

(str. 91)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz