1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. léčitelství
 5. Willant A. MUDr.: Lékařské tajemství aneb Jak se nezbláznit a ...

Willant A. MUDr.: Lékařské tajemství aneb Jak se nezbláznit a ...

autoři skládají hold holistické medicíně, jelikož je východiskem z bludného kruhu závislosti na rozšířené medicíně školometské ( 123 str. B5) (vydání Wiva CZ 2003)

Pokud bych si měl vybrat jedinou knihu z tohoto Zpravodaje, sáhl bych pravděpodobně po Lékařském tajemství. Autoři zde totiž z pohledu vlastní dlouho... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
160,00 Kč
149,00 Kč
135,45 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AW001-O2moB5-003
EAN kód:9788090329003
Nakladatel:Wiva CZ
Autor:Wi
Aura:5:5:5
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Willant A. MUDr.: Lékařské tajemství aneb Jak se nezbláznit a ...
  Willant A. MUDr.: Lékařské tajemství aneb Jak se nezbláznit a ...
  není nová ani antikvární
  149,00 Kč
  135,45 Kč bez DPH
Bližší informace
Pokud bych si měl vybrat jedinou knihu z tohoto Zpravodaje, sáhl bych pravděpodobně po Lékařském tajemství. Autoři zde totiž z pohledu vlastní dlouholeté lékařské praxe mistrně a vtipně ukazují vážné slabiny klasického pojetí vědecké medicíny. Případy, kdy se vyhání čert ďáblem, aniž by se co vědělo o skutečných příčinách nemoci, nejsou nijak vzácné. Nezřídka se pak stává, že po kolečku po specialistech se z vcelku zdravého člověka stává člověk závislý na chemických preparátech s podlomeným zdravím.

Kniha doslova pohladí ty, kteří dokáží ocenit přínos holistického přístupu k léčení a kteří připouští souvislost fyzických nemocí se zádrhely ve vývoji duchovním. Příjemnou výhodou knihy navíc je, že pochází z českého prostředí a tím pádem českých podmínek.

Jako třešnička na dortu je pak každá strana doplněna souvisejícím aforismem některé známé osobnosti. Pro ilustraci: Nikdy se nevzdávej svých snů. Když zmizí, budeš nadále existovat, ale přestaneš žít. Mark Twain 1835-1910
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz