Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 27.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, d... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 3.12.2020. Uzávěrka objednávek 30.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Doplňkový sortiment
  3. Zezulka Josef: Utajovaný léčitel (DVD Video)

Zezulka Josef: Utajovaný léčitel (DVD Video)

Ve věku 33 let se život J. Zezulky tajemným způsobem náhle změnil. Zažívá stav rozevřeného vědomí a dostává se mu daru léčit... (vydání Biovid 2009)

Je mnohem víc, než co nám dává poznání našimi slabými pěti smysly. Jsmejako slepci, potácející se v nepoznaných pravdách života. Lépe prožívá své bytí... celý popis
Dostupnost
nová - máme 1 ks
Doporučená cena:
100,00 Kč
93,00 Kč
76,86 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:DV021
EAN kód:8595248000209
Nakladatel:Biovid
Autor:Ze
Aura:3:3:3
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Je mnohem víc, než co nám dává poznání našimi slabými pěti smysly. Jsmejako slepci, potácející se v nepoznaných pravdách života. Lépe prožívá své bytíten, kdo pozná jeho hloubky, na které hmotné vnímání nestačí.

Učení, jak je přinesli v minulosti ti, kteří měli nadání pronikat svým vědomímpřed podvědomí k podstatě bytí, se postupem dlouhé doby a nevhodnými lidskými zásahy značně poškodilo a jeho výklady jsou zamlženy lidským smlouváníms pravdou.

Vnímám pravdu jako jednoduchou a srozumitelnou. Nezajímám se o dřívějšíučení, nečtu, neposlouchám. To, co předkládám, přijal jsem přímo jako prostévědění a snažím se své "vím" vyjádřit slovy.

Nechci, aby bylo pouze uvěřeno. Pravda je logická, jedno vyplývá z druhého,vše je na sebe vázáno v jasných vztazích. Rozdělené části zapadají přesně do sebe,nikde není mezera nebo dohady. Vždyť poznání pravdy je nekonečně rozsáhlé ajejí platnost je lidsky nevyjádřitelná.

Velký zákon života je takový, jaký je, a ne takový, jaký ho lidé chtějí mít.

BUDEŠ-LI TY, ČLOVĚČE, LEPŠÍ,
BUDE LEPŠÍ VŠE V CELÉ OSUDOVOSTI.
Josef Zezulka
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz