1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. hermetismus
  5. Zóhar - sv. kniha kabaly (posl. kusy, horší stav)

Zóhar - sv. kniha kabaly (posl. kusy, horší stav)

na tvorbě Zóharu, jež je souborným dílem celého cyklu jednotlivých mystických spisů, se podílely celé generace hledajících Boha ( 270 str. B5) (vydání Dobra 2003)

Na tvorbě Zóharu, který je souborným dílem celého cyklu jednotlivých mystických spisů, se podílely nejrůznější generace hledající Boha: palestinsko-ba... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
249,00 Kč
232,00 Kč
210,91 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DB032
EAN kód:9788086459301
Nakladatel:Dobra
Aura:3:3:3
Barva:čv
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Na tvorbě Zóharu, který je souborným dílem celého cyklu jednotlivých mystických spisů, se podílely nejrůznější generace hledající Boha: palestinsko-babylónští mystikové éry Knihy utváření, španělští a němečtí kabalisté třináctého století ale i věků pozdějších, až do století šestnáctého, kdy se tištěný Zóhar poprvé objevil v Itálii. Každý, kdo se na něm podílel, obohatil tento kompilát o své vědomosti, které byly přizpůsobeny starobylému slohu knihy.

Kniha se k vám dostává v pečlivém překladu Mirko Beneše, který originál pečlivě studoval, v případě nejasností dohledával souvislosti v další literatuře a text na mnoha místech opatřil poznámkami. Nevynechal ani obsáhlou předmluvu a knihu doplnil rejstříkem, kde jsou ve zkratce vysvětlena cizí slova z oboru judaismu a rovněž hojně frekventované symboly.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz