Červnové odpočítávání - výprodej knih za symbolické ceny od 30 Kč do 1 Kč - nabídka cca 800 knih!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
01.06.2023
Od 1. 6. 2023 jsme též Balíkovnou
S účinností od 1. 6. 2023 se naše prodejna stala Balíkovnou Partner, kde můžete v případě zájmu podávat i vyzvedávat zásilky. Balíčky k podání musí bý... číst celé
30.05.2023
Červnové odpočítávání 2023 - největší výběr je zpočátku
V pořadí druhé červnové odpočítávání začíná a my pro Vás máme připraveno opět cca 800 knih na letní čtení. Obzvlášť z počátku je výběr velmi velký a z... číst celé
25.05.2023
Z reakcí čtenářů na "Sedmidenní výzvy" - nepřipojíte se také?
Velmi nás těší pozitivní reakce na Sedmidenní výzvy, které spočívají v zamýšlení se nad rozesílanými úryvky z vybraných knih (každý den zasíláme jeden... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 8. 6. 2023. Uzávěrka objednávek 5. 6. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Bartošovi Michal a M: Zrozeni k propojení (+ terapeutické karty zdarma)

Bartošovi Michal a M: Zrozeni k propojení (+ terapeutické karty zdarma)

Cílem knihy je ulehčit vám od těžkosti ve vztazích nejen partnerských, ale i rodinných, pracovních, přátelských a vlastně všech, které prožíváte... ( 293 str. V4) (vydání New Organic Prod. 2021)

Když se prosvítí temnota Pokud se nám povede zpracovat téma zášti, velmi nás to osvobodí. Temnota se ukáže jako přirozená reakce. Už si nemusíme připa... celý popis
Dostupnost
nová - máme 3 ks
999 Kč
908 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:OP023---čvV4-020
EAN kód:9788011006020
Nakladatel:New Organic Prod.
Autor:Ba
Barva:čv
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace

Když se prosvítí temnota

Pokud se nám povede zpracovat téma zášti, velmi nás to osvobodí. Temnota se ukáže jako přirozená reakce. Už si nemusíme připadat jako "zrůdy", když tuto emoci v sobě cítíme vůči tomu, kdo nás utlačuje.

Každá žena v naší civilizaci se obrazu nenávistné ženské bojí, a o to více ho v sobě popírá. Osvobozující je vědomí, že je to přirozený důsledek potlačení života. Je to pouze zpráva z našeho systému, že něco není, jak by mělo být. Ve skutečnosti nejsem zlý člověk. Pouze pokud uvěřím těm, kteří mě (ač se zaštiťují dobrem) nepřijímají a snaží se mě programovat k jakési dokonalosti. Vnucují mi obraz bezpodmínečné lásky, jemnosti, péče... Kvůli tomu my ženy nepřijímáme všechny své ostatní části a roste v nás veliký pocit viny.

Ženy mohou žít a projevovat se, jakkoli jim to vyhovuje. Jak to však udělat?

Dostáváme se k praxi: Jak uvolni emoci, aby mohla odtéct?

Abychom se do této fáze dostaly, je potřeba uvolnit a pustit to staré, čím jsme kvůli kolektivním představám stále zaneseny. A nepomohou žádné afirmace ani tzv. přepisování pocitů. Život nejde ošálit. Je třeba si to, co je v nás již nefunkční, hluboce uvědomit a procítit.

Potlačená a zablokovaná energie vytváří bloky i na fyzické úrovni. I pro naše celkové zdraví je dobré nechat kalnou vodu odtéct. A procházet procesem uvolňování tak dlouho, až voda zůstane čistá.

Všechny máme na nějaké úrovni z tohoto procesu strach. Právě proto, že jsme potlačování praktikovaly tak dlouho, a nebyly jsme v důsledku toho v kontaktu se všemi svými částmi, se obáváme, že toho bude moc, že to nezvládneme, neuřídíme a ublížíme někomu, kdo s tím nemá nic společného.

Ano, když k uvolnění dojde nevědomě, může se nečekaně vyvalit vlna tsunami, která spláchne vše, co je zrovna v dosahu - nemá konkrétní směřování. Druhá varianta nevědomého uvolňování je stav, kdy emoce stále vycházejí a vycházejí ven, ale nic se nikam neposouvá.

Měli jsem kdysi ve vedlejším domě sousedku, která celý den jen nenávistně štěkala na svého muže. Byly to opravdu vlny nenávisti - velmi hlasitě mu vyčítala kdeco a přála mu, ať brzy umře, že je k ničemu. Ale muž moc nereagoval. Bylo to neuvěřitelné. Až pak nám došlo, že si to na nějaké úrovni užívá. Takový kurz sebeovládání, který zašel až na hranu. Co ještě vydržím? Jak moc se ještě dokážu odpojit? Jinak to ovšem žádný viditelný posun nepřinášelo. Vypadalo to, že takto to vedou posledních třicet let.

Možná se vaši rodiče podobně hádali a vy jste si utvořily představu, že ventilovat emoce k ničemu nevede, protože oni to dělali léta a nic se neposouvalo. Tímto způsobem to opravdu nejde, protože pokud člověk nedělá kroky i ve své realitě, zůstává na místě. Jediné, co má efekt, je do procesu osvobozování emocí přivést vědomí...

(str. 124)


Terapeutické karty tvůrce

Pro ty z vás, kteří chtějí využít plného potenciálu knihy Zrozeni k propojení, jsme vytvořili sadu terapeutických karet, které vám umožní detekovat vaše aktuální téma. Tedy to, čemu byste se teď ve svém životě potřebovali věnovat. Po položení konkrétní otázky vám tyto karty mohou pomoci najít vhodný postoj k danému tématu či situaci nebo nový úhel pohledu na něj.

Balení obsahuje dvě sady karet.

První sada obsahuje karty témat. Ty jsou věnovány životním tématům. Každá karta má dva různé významy. Významy karet jsou vždy zrcadlově obrácené. Pro vás po vytažení karty platí ten, který je pro vás pohodlně čitelný (nikoli ten, co je textem dolů). Proto doporučujeme karty řádně promíchat, nejen mezi sebou, ale i tak, aby mohly měnit svou orientaci. Po vytažení karty můžete na sebe nechat působit téma, jeho krátké sdělení na kartě, a poté vyhledat v knize kapitolu, jež se daného tématu dotýká.

Druhá sada obsahu karty určení. Tyto karty jsou očíslovány od 1 do 10 a pomohou vám zpřesnit odpověď na vaši otázku. Pomocí karet s čísly si můžete najít napřed část kniyh, ve které najdete odpověď. V další fázi můžete stejným způsobem určit kapitolu, podkapitolu či přímo odstavec, který se vás aktuální týká.

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz