1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. kóany, výroky
  5. ivomir: The White Book - Kniha z lásky a o lásce

ivomir: The White Book - Kniha z lásky a o lásce

nečekaně zajímavá kniha sestavená především z úryvků z knih jiných - od knih Miguela don Ruize, P. Coelha, R. Bacha a dalších ( 163 str. B5) (vydání Anag 2013)

Každý den spěcháme v našem obvyklém stereotypu, děláme si důležité plány a tím nám utíká všechny krása života, místo abychom si ji užívali. Ale když s... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
49,00 Kč
46,00 Kč
41,82 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AN147-H6bíB5-154
EAN kód:9788072638154
Nakladatel:Anag
Autor:iv
Aura:5:5:5
Barva:
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Každý den spěcháme v našem obvyklém stereotypu, děláme si důležité plány a tím nám utíká všechny krása života, místo abychom si ji užívali. Ale když se náhodou zastavíme, alespoň na chvíli, uděláme krok na cestě k sobě samým a rozhodneme se stát se opravdu uvědomělými, přijde další paradox - STRACH! Víme jak, ale máme obavu být sami sebou - "co si o mně ostatní pomyslí, co o mně řeknou..." - nekonečný a zbytečný seznam, který "zhmotňuje" naši smůlu a dělá nás nešťastnými!

Žijeme svůj život, "jak přijde", a akceptujeme jej ve strachu ze ztráty něčeho malého, co právě máme, i když to není přesně to, co chceme! Vnímáme lidi a události v našem životě jako samozřejmost, utíkáme od příležitosti vytvořit štěstí! Dobrou zprávou je, že někdy stačí jen malý krok - trocha statečnosti, abychom si uvědomili, kdo jsme, další malý krůček - abychom akceptovali sami sebe, a poté ještě o krok dále - abychom se rozhodli věci změnit, a nakonec to chce statečné srdce - otevřeně ŘÍCT, kdo jsme a po čem skutečně toužíme. Předtím bychom si měli uspořádat priority - kteří lidé a věci jsou pro nás nejcennější, co z nás dělá skutečné lidi, co nám umožňuje prožít samy sebe tady a teď a co následuje potom! Motivace, která nás vede přímo k cíli - k odhalení "já jsem"! Je to utopie, že?!

(str. 22)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz