Červnové odpočítávání - výprodej knih za symbolické ceny od 30 Kč do 1 Kč - nabídka cca 800 knih!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
01.06.2023
Od 1. 6. 2023 jsme též Balíkovnou
S účinností od 1. 6. 2023 se naše prodejna stala Balíkovnou Partner, kde můžete v případě zájmu podávat i vyzvedávat zásilky. Balíčky k podání musí bý... číst celé
30.05.2023
Červnové odpočítávání 2023 - největší výběr je zpočátku
V pořadí druhé červnové odpočítávání začíná a my pro Vás máme připraveno opět cca 800 knih na letní čtení. Obzvlášť z počátku je výběr velmi velký a z... číst celé
25.05.2023
Z reakcí čtenářů na "Sedmidenní výzvy" - nepřipojíte se také?
Velmi nás těší pozitivní reakce na Sedmidenní výzvy, které spočívají v zamýšlení se nad rozesílanými úryvky z vybraných knih (každý den zasíláme jeden... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 22. 6. 2023. Uzávěrka objednávek 19. 6. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Poslední články
  3. Náš starý (hnědý) obchod sloužil 22 let - nyní jsme jej již museli vypnout
Náš starý (hnědý) obchod sloužil 22 let - nyní jsme jej již museli vypnout
28.01.2023

Po dvou letech souběžného provozu přišel čas náš starý (hnědý) obchod vypnout. Stalo se tak nakonec především z technických důvodů, protože vzhledem ke změnách na straně hostingu obchod přestal korektně pracovat. Poslední vyřízená objednávka je tak z 21. 1. 2023 a má úctyhodné číslo 108.594. Starý obchod sloužil na adrese knihy.hledajici.cz, která je již v současné době přesměrována do obchodu nového.

Věříme, že vše potřebné najdete a postupně si zvyknete i na tento nový (žlutý) obchod, který je již plně odladěný a obsahuje stejná data, jako byla v obchodu starém. I novým obchodem již prošlo přes 15.000 objednávek a věříme, že se také alespoň stovky - stejně tak jako starý obchod - dožije.

Jinak pro vysvětlení: Při zprovozňování nového obchodu v březnu 2019 již bylo jasné, že starý obchod bude muset být dříve nebo později vypnut (neměl totiž implementován zabezpečený přístup SSL, nebyl responzivní - tedy schopný korektně se zobrazovat na mobilních zařízeních - a ani nebyl schopen pracovat se scripty dopravců (např. výběr Balíkovny); navíc běžel na velmi staré verzi PHP 5.3.). Ostatně kvůli těmto skutečnostem jsme nový obchod zprovozňovali.

Souběh obou obchodů jsme původně plánovali asi na jeden rok od plného nasazení obchodu nového v srpnu 2020, což nám připadalo jako dostatečná doba.  Nakonec se společný provoz protáhl dokonce na více než dva roky a k jeho definitivnímu ukončení vlastně došlo až teprve díky nynějším výše zmíněným a pro nás nepřekonatelným technickým potížím.

Věříme, že si nový obchod oblíbíte, přestože jeho chování je trochu jiné. Faktem navíc je, že starý obchod sice byl ještě do nedávna aktualizován, ale už jsme do něj nekopírovali např. anotace, které se pořizovaly poslední cca rok již jen výhradně do nového obchodu.

Pokud byste měli s provozem nového obchodu jakékoliv potíže, ozvěte se nám prosím. Zkusíme najít řešení. Děkujeme.

PS. přihlašovací údaje se ze starého do nového obchodu nakonec (zejména z bezpečnostních důvodů) nepřenášely - v případě zájmu je tedy nutné se registrovat znovu. Dobrá zpráva je, že o svoji historii u nás nepřicházíte - máme ji zaznamenanou a tak můžete nadále objednávat zásilky i na fakturu, klidně ihned od první objednávky.

E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz