Červnové odpočítávání - výprodej knih za symbolické ceny od 30 Kč do 1 Kč - nabídka cca 800 knih!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
01.06.2023
Od 1. 6. 2023 jsme též Balíkovnou
S účinností od 1. 6. 2023 se naše prodejna stala Balíkovnou Partner, kde můžete v případě zájmu podávat i vyzvedávat zásilky. Balíčky k podání musí bý... číst celé
30.05.2023
Červnové odpočítávání 2023 - největší výběr je zpočátku
V pořadí druhé červnové odpočítávání začíná a my pro Vás máme připraveno opět cca 800 knih na letní čtení. Obzvlášť z počátku je výběr velmi velký a z... číst celé
25.05.2023
Z reakcí čtenářů na "Sedmidenní výzvy" - nepřipojíte se také?
Velmi nás těší pozitivní reakce na Sedmidenní výzvy, které spočívají v zamýšlení se nad rozesílanými úryvky z vybraných knih (každý den zasíláme jeden... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 22. 6. 2023. Uzávěrka objednávek 19. 6. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Poslední články
  3. Z reakcí čtenářů na "Sedmidenní výzvy" - nepřipojíte se také?
Z reakcí čtenářů na "Sedmidenní výzvy" - nepřipojíte se také?
25.05.2023

Velmi nás těší pozitivní reakce na Sedmidenní výzvy, které spočívají v zamýšlení se nad rozesílanými úryvky z vybraných knih (každý den zasíláme jeden e-mail s úryvkem). Jeden cyklus trvá 21 dnů a knihy se postupně obměňují.

Zde pár slíbených reakcí (vybrali jsme z přihlášek na poslední cyklus):

  • Sedmidenní výzva je skvělý nápad. Emailová zamyšlení mě většinou zastihnou ráno, kdy mám ještě hlavu i srdce otevřené a mohu se dobře na sdělení navnímat. Vždy se jedná o zajímavý postřeh, který mi většinou připomene co sice už vím, ale zapomínám. Moc děkuji. Lucie
  • Krátká zastavení u úryvků z knih mi jednoduše dělají dobře. Úryvky z Knihy lásky Jozefa Lengyela mne zaujaly natolik, že jsem si knížku koupila. Téměř každý den náhodně otevírám, pokaždé mi přinese zklidnění, potěšení, radost. Je to i díky Vám. Děkuji.
  • Velmi si cením této příležitosti, jsem potěšena, že se budu účastnit další výzvy, mrzí mě, že jsme "prošvihla" období mezi knihou P. Bruntona a výzvou, které se teď budu účastnit :) Hezký den všem
  • Úryvky od pana Zezulky byly pro mne zcela nové, dosud jsem žádnou jeho knížku nečetla. Děkuji, že jste mi ho tímto způsobem přiblížili.
  • Každé ráno jsem se těšila na novou dávku inspirace od Vás a s tou jsem poté žila po celý den. Moc děkuji, je to výborný nápad!
  • Bylo to skvělé, Vše jsem si ukládal, později celé vytisknul a stále se k jednotlivým myšlenkám vracím. Moc díky za vaši práci.
  • Vaše výzvy mi vždy tolik změní den k lepšímu, když je obdržím. Vysloveně se na ně těším! Děkuji Vám velice. JK

Původně jsem chtěl vybrat reakce nejpříhodnější, ale nakonec mi všechny připadaly tak pěkné, že jsem uvedl prvních sedm reakcí bez probírání :-)

Těšíme se, že opět budeme s Vámi - i mne vybírání úryvků a zamýšlení nad nimi baví. V současné době se připravuje osmý cyklus rozesílání, který započne 8. 6. 2023 a jako nové v něm budou úryvky z knihy Mari Hall: "Moudrost velké matky".

Přihlášky k osmému cyklu jsou možné ZDE (přihlásit se lze do 7. 6. 2023).

Pokud již toto datum uplynulo, najdete aktuální cyklus a další podrobnosti zde.

Jan Jelínek

 

 

 

 
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz